Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Kwietnia, Piątek, Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Kiteweekend 2015 w Sztutowie i Kątach Rybackich. Zobacz zdjęcia

15.09.2015, 18:46:16
Kiteweekend 2015 w Sztutowie i Kątach Rybackich. Zobacz zdjęcia
fot. nadesłane

W miniony weekend odbyła się trzecia edycja rodzinnej imprezy latawcowej. KITEWEEKEND na dobre zagościł już na plażach Mierzei Wiślanej i co roku gromadzi coraz więcej entuzjastów latawców i rodzinnego spędzania czasu.

W tym roku, ponieważ wiatr nie dopisał, organizatorzy postawili na animacje dla dzieci i rodziców. Event był utrzymany w atmosferze rodzinnego pikniku na pożegnanie lata. Chętni mogli samodzielnie ozdobić i złożyć latawce, a potem wypuścić je w niebo. W warsztatach udział wzięło ponad pięćdziesiąt dzieci i wszystkie pokolorowane latawce wypełniły niebo nad plażami w Sztutowie i Kątach Rybackich.
 
Najczęściej pojawiające się na latawcach motywy to popularne postacie z kreskówek. W tym roku królowały minionki. Uczestnicy imprezy mogli także skorzystać z innych atrakcji podzielonych na strefy. W strefie aktywności można było spróbować swoich sił z latawcami powerkite. Strefa kolorów to miejsce dla maluchów, gdzie wolontariuszki malowały buzie w latawcowe wzory, puszczały bańki, rozdawały baloniki i wiatraczki. W strefie gry odbyły się rodzinne turnieje gry w boule, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Mimo kapryśnego wiatru odbyły się pokazy latawców, które zorganizowała ekipa BB Kite Buggy z Trójmiasta.
 
Można było między innymi zobaczyć kilkunastometrowe turbinę i rotor leniwie obracające się nad plażą. Największą frajdę sprawiły dzieciom spadające z nieba cukierki. Dzięki specjalnemu mechanizmowi cukierki były podwieszone do linki latawca i po osiągnięciu odpowiedniej wysokości wypadały z torebki lądując na piasku. Wyścigi po latające słodkości wzbudzały dużo emocji, nawet wśród rodziców, którzy chętnie brali w nich udział. Organizator imprezy - Fundacja Strefa Mocy na kolejny weekend z latawcami zaprasza za rok, kiedy niebo nad Sztutowem i Kątami Rybackimi znowu zapełni się kolorami.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Kiteweekend 2015 w Sztutowie i Kątach Rybackich ( zdjęć 83 )
Dodano: 2015-09-15 | fot. nadesłane

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.