Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Czerwca, Sobota, Paulina, Jan, Tomasz

Menu główne

Baza firm Baza firm
TELEWIZJA CYFROWA - AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻY NC+
zulawy.com » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

Klasa A - grupa Malbork IV - 2015/2016


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle II Dzierzgoń 13 35 11 2 0 38 - 11
2. Powiśle Stary Targ 13 28 9 1 3 41 - 23
3. LKS Waplewo 13 24 7 3 3 39 - 23
4. Rodło II Kwidzyn 12 24 7 3 2 35 - 20
5. Błękitni Kmiecin 13 23 7 2 4 37 - 25
6. Delta Miłoradz 13 21 7 0 6 33 - 28
7. GDKiS Ostaszewo 12 20 6 2 4 27 - 16
8. Świt Radostowo 13 19 5 4 4 25 - 23
9. Weber Szprudowo 13 16 5 1 7 28 - 37
10. Pogoń Prabuty 13 12 3 3 7 21 - 26
11. Sobieski Gniew 13 10 2 4 7 16 - 32
12. Olimpia Sztum 13 10 2 4 7 16 - 33
13. Spójnia Sadlinki 13 6 1 3 9 20 - 44
14. Korona Rywałd 13 6 2 0 11 23 - 58



1. kolejka - 22/23. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
GDKiS Ostaszewo 2 : 0 Weber Szprudowo
Powiśle Stary Targ 5 : 4 LKS Waplewo
Sobieski Gniew 4 : 2 Spójnia Sadlinki
Powiśle II Dzierzgoń 5 : 0 Rodło II Kwidzyn
Świt Radostowo 4 : 0 Olimpia Sztum
Błękitni Kmiecin 6 : 1 Korona Rywałd
Delta Miłoradz 3 : 2 Pogoń Prabuty
2. kolejka - 29/30. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 2 : 0 Pogoń Prabuty
Korona Rywałd 3 : 6 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 0 : 5 Błękitni Kmiecin
Rodło II Kwidzyn 4 : 0 Świt Radostowo
Spójnia Sadlinki 1 : 2 Powiśle II Dzierzgoń
LKS Waplewo 3 : 2 Sobieski Gniew
GDKiS Ostaszewo 1 : 2 Powiśle Stary Targ
3. kolejka - 5/6. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Powiśle Stary Targ 3 : 1 Weber Szprudowo
Sobieski Gniew 2 : 2 GDKiS Ostaszewo
Powiśle II Dzierzgoń 2 : 1 LKS Waplewo
Świt Radostowo 4 : 2 Spójnia Sadlinki
Błękitni Kmiecin 3 : 3 Rodło II Kwidzyn
Delta Miłoradz 1 : 2 Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty 3 : 0 Korona Rywałd
4. kolejka - 12/13. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 6 : 0 Korona Rywałd
Olimpia Sztum 2 : 1 Pogoń Prabuty
Rodło II Kwidzyn 3 : 0 Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki 1 : 2 Błękitni Kmiecin
LKS Waplewo 1 : 1 Świt Radostowo
GDKiS Ostaszewo 0 : 0 Powiśle II Dzierzgoń
Powiśle Stary Targ 6 : 0 Sobieski Gniew
5. kolejka - 19/20. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Sobieski Gniew 0 : 2 Weber Szprudowo
Powiśle II Dzierzgoń 5 : 1 Powiśle Stary Targ
Świt Radostowo 1 : 0 GDKiS Ostaszewo
Błękitni Kmiecin 1 : 6 LKS Waplewo
Delta Miłoradz 3 : 2 Spójnia Sadlinki
Pogoń Prabuty 1 : 2 Rodło II Kwidzyn
Korona Rywałd 4 : 3 Olimpia Sztum
6. kolejka - 26/27. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 3 : 2 Olimpia Sztum
Rodło II Kwidzyn 2 : 1 Korona Rywałd
Spójnia Sadlinki 1 : 1 Pogoń Prabuty
LKS Waplewo 3 : 0 Delta Miłoradz
GDKiS Ostaszewo 1 : 3 Błękitni Kmiecin
Powiśle Stary Targ 2 : 1 Świt Radostowo
Sobieski Gniew 0 : 3 Powiśle II Dzierzgoń
7. kolejka - 3/4. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Powiśle II Dzierzgoń 4 : 3 Weber Szprudowo
Świt Radostowo 0 : 0 Sobieski Gniew
Błękitni Kmiecin 2 : 2 Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz 0 : 3 GDKiS Ostaszewo
Pogoń Prabuty 0 : 2 LKS Waplewo
Korona Rywałd 8 : 0 Spójnia Sadlinki
Olimpia Sztum 2 : 2 Rodło II Kwidzyn
8. kolejka - 10/11. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 2 : 7 Rodło II Kwidzyn
Spójnia Sadlinki 1 : 1 Olimpia Sztum
LKS Waplewo 6 : 1 Korona Rywałd
GDKiS Ostaszewo 1 : 3 Pogoń Prabuty
Powiśle Stary Targ 3 : 2 Delta Miłoradz
Sobieski Gniew 0 : 4 Błękitni Kmiecin
Powiśle II Dzierzgoń 3 : 3 Świt Radostowo
9. kolejka - 17/18. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Świt Radostowo 1 : 3 Weber Szprudowo
Błękitni Kmiecin 1 : 2 Powiśle II Dzierzgoń
Delta Miłoradz 3 : 0 Sobieski Gniew
Pogoń Prabuty 3 : 2 Powiśle Stary Targ
Korona Rywałd 1 : 5 GDKiS Ostaszewo
Olimpia Sztum 2 : 2 LKS Waplewo
Rodło II Kwidzyn 6 : 1 Spójnia Sadlinki
10. kolejka - 24/25. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 2 : 2 Spójnia Sadlinki
LKS Waplewo 2 : 2 Rodło II Kwidzyn
GDKiS Ostaszewo 3 : 0 Olimpia Sztum
Powiśle Stary Targ 7 : 1 Korona Rywałd
Sobieski Gniew 1 : 1 Pogoń Prabuty
Powiśle II Dzierzgoń 4 : 0 Delta Miłoradz
Świt Radostowo 3 : 2 Błękitni Kmiecin
11. kolejka - 28/31. października 2015 (Środa / Sobota)
Błękitni Kmiecin 1 : 0 Weber Szprudowo
Delta Miłoradz 2 : 1 Świt Radostowo
Pogoń Prabuty 1 : 2 Powiśle II Dzierzgoń
Korona Rywałd 1 : 5 Sobieski Gniew
Olimpia Sztum 0 : 4 Powiśle Stary Targ
Rodło II Kwidzyn : GDKiS Ostaszewo
Spójnia Sadlinki 2 : 3 LKS Waplewo
12. kolejka - 7/8. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Weber Szprudowo 3 : 5 LKS Waplewo
GDKiS Ostaszewo 7 : 3 Spójnia Sadlinki
Powiśle Stary Targ 3 : 1 Rodło II Kwidzyn
Sobieski Gniew 2 : 2 Olimpia Sztum
Powiśle II Dzierzgoń 5 : 0 Korona Rywałd
Świt Radostowo 2 : 2 Pogoń Prabuty
Błękitni Kmiecin 1 : 3 Delta Miłoradz
13. kolejka - 14/15. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Delta Miłoradz 10 : 1 Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty 3 : 6 Błękitni Kmiecin
Korona Rywałd 2 : 4 Świt Radostowo
Olimpia Sztum 0 : 1 Powiśle II Dzierzgoń
Rodło II Kwidzyn 3 : 0 Sobieski Gniew
Spójnia Sadlinki 2 : 1 Powiśle Stary Targ
LKS Waplewo 1 : 2 GDKiS Ostaszewo
14. kolejka -
Weber Szprudowo : GDKiS Ostaszewo
LKS Waplewo : Powiśle Stary Targ
Spójnia Sadlinki : Sobieski Gniew
Rodło II Kwidzyn : Powiśle II Dzierzgoń
Olimpia Sztum : Świt Radostowo
Korona Rywałd : Błękitni Kmiecin
Pogoń Prabuty : Delta Miłoradz
15. kolejka -
Pogoń Prabuty : Weber Szprudowo
Delta Miłoradz : Korona Rywałd
Błękitni Kmiecin : Olimpia Sztum
Świt Radostowo : Rodło II Kwidzyn
Powiśle II Dzierzgoń : Spójnia Sadlinki
Sobieski Gniew : LKS Waplewo
Powiśle Stary Targ : GDKiS Ostaszewo
16. kolejka -
Weber Szprudowo : Powiśle Stary Targ
GDKiS Ostaszewo : Sobieski Gniew
LKS Waplewo : Powiśle II Dzierzgoń
Spójnia Sadlinki : Świt Radostowo
Rodło II Kwidzyn : Błękitni Kmiecin
Olimpia Sztum : Delta Miłoradz
Korona Rywałd : Pogoń Prabuty
17. kolejka -
Korona Rywałd : Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty : Olimpia Sztum
Delta Miłoradz : Rodło II Kwidzyn
Błękitni Kmiecin : Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo : LKS Waplewo
Powiśle II Dzierzgoń : GDKiS Ostaszewo
Sobieski Gniew : Powiśle Stary Targ
18. kolejka -
Weber Szprudowo : Sobieski Gniew
Powiśle Stary Targ : Powiśle II Dzierzgoń
GDKiS Ostaszewo : Świt Radostowo
LKS Waplewo : Błękitni Kmiecin
Spójnia Sadlinki : Delta Miłoradz
Rodło II Kwidzyn : Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum : Korona Rywałd
19. kolejka -
Olimpia Sztum : Weber Szprudowo
Korona Rywałd : Rodło II Kwidzyn
Pogoń Prabuty : Spójnia Sadlinki
Delta Miłoradz : LKS Waplewo
Błękitni Kmiecin : GDKiS Ostaszewo
Świt Radostowo : Powiśle Stary Targ
Powiśle II Dzierzgoń : Sobieski Gniew
20. kolejka -
Weber Szprudowo : Powiśle II Dzierzgoń
Sobieski Gniew : Świt Radostowo
Powiśle Stary Targ : Błękitni Kmiecin
GDKiS Ostaszewo : Delta Miłoradz
LKS Waplewo : Pogoń Prabuty
Spójnia Sadlinki : Korona Rywałd
Rodło II Kwidzyn : Olimpia Sztum
21. kolejka -
Rodło II Kwidzyn : Weber Szprudowo
Olimpia Sztum : Spójnia Sadlinki
Korona Rywałd : LKS Waplewo
Pogoń Prabuty : GDKiS Ostaszewo
Delta Miłoradz : Powiśle Stary Targ
Błękitni Kmiecin : Sobieski Gniew
Świt Radostowo : Powiśle II Dzierzgoń
22. kolejka -
Weber Szprudowo : Świt Radostowo
Powiśle II Dzierzgoń : Błękitni Kmiecin
Sobieski Gniew : Delta Miłoradz
Powiśle Stary Targ : Pogoń Prabuty
GDKiS Ostaszewo : Korona Rywałd
LKS Waplewo : Olimpia Sztum
Spójnia Sadlinki : Rodło II Kwidzyn
23. kolejka -
Spójnia Sadlinki : Weber Szprudowo
Rodło II Kwidzyn : LKS Waplewo
Olimpia Sztum : GDKiS Ostaszewo
Korona Rywałd : Powiśle Stary Targ
Pogoń Prabuty : Sobieski Gniew
Delta Miłoradz : Powiśle II Dzierzgoń
Błękitni Kmiecin : Świt Radostowo
24. kolejka -
Weber Szprudowo : Błękitni Kmiecin
Świt Radostowo : Delta Miłoradz
Powiśle II Dzierzgoń : Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew : Korona Rywałd
Powiśle Stary Targ : Olimpia Sztum
GDKiS Ostaszewo : Rodło II Kwidzyn
LKS Waplewo : Spójnia Sadlinki
25. kolejka -
LKS Waplewo : Weber Szprudowo
Spójnia Sadlinki : GDKiS Ostaszewo
Rodło II Kwidzyn : Powiśle Stary Targ
Olimpia Sztum : Sobieski Gniew
Korona Rywałd : Powiśle II Dzierzgoń
Pogoń Prabuty : Świt Radostowo
Delta Miłoradz : Błękitni Kmiecin
26. kolejka -
Weber Szprudowo : Delta Miłoradz
Błękitni Kmiecin : Pogoń Prabuty
Świt Radostowo : Korona Rywałd
Powiśle II Dzierzgoń : Olimpia Sztum
Sobieski Gniew : Rodło II Kwidzyn
Powiśle Stary Targ : Spójnia Sadlinki
GDKiS Ostaszewo : LKS Waplewo
redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.