27 Kwietnia, Piątek, Maria, Marcelina, Marzena

Menu główne

Baza firm Baza firm
P.H.U. TOWO BOGDAN KLARKOWSKI

Podstrony / Polityka Prywatności

Witamy na stronach serwisu zulawy.com – internetowego dziennika . Na tej podstronie wyjaśniamy obowiązujące zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, jakie użytkownik może nam udostępnić podczas korzystania z naszego serwisu.
 Korzystanie z zulawy.com nie wymaga podawania przez użytkowników informacji o sobie. Nie mniej jednak skuteczne korzystanie z pewnych działów wymusza podanie danych kontaktowych.

Użytkownicy, którzy korzystają: z działu infomaniak, zwracający się z zapytaniem wypełniają formularz, w którym podają dane umożliwiające kontaktowanie się z nimi (adres e-mail), korzystają z ogłoszeń, forum i innych podstron wymagających podania informacji – przekazują dane osobowe. Informacje te wykorzystywane są wyłącznie w celu dla jakiego zostały nam przekazane. Użytkownik może w każdej chwili zmienić lub usunąć posiadane przez nas dane o sobie samym.

Jeśli jednak użytkownik serwisu info.elblag.pl przekaże nam informacje dotyczące swoich danych osobowych, takie jak adres, adres poczty elektronicznej, numery telefonu i faksu, dane demograficzne i inne informacje identyfikujące, to informacje takie nie będą ujawniane (do wspólnego użytku, do sprzedaży ani w ramach naszych kontaktów) jakiejkolwiek organizacji zewnętrznej, chyba, że wcześniej zostaniemy przez niego do tego upoważnieni lub obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas z mocy obowiązującego prawa. Takie informacje będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i poufności (zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

Serwis internetowy zulawy.com wykorzystuje technologię cookies do zbierania ogólnych informacji o korzystaniu z serwisu internetowego przez użytkowników. Dodatkowo podczas korzystania z serwisu, każdorazowo zapamiętywany jest host (adres IP) z jakiego Państwo weszli na naszą stronę. Jest to wykorzystywane do statystyk, zliczania unikalnych użytkowników, jak również do weryfikacji osób, które serwis wykorzystują jako narzędzie do łamania prawa (pomówienia, ogłoszenia niezgodne z prawdą, wyłudzenia, itp.)

Szanujemy prywatność każdego naszego czytelnika - jeśli jednak nie zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności – prosimy nie korzystać z części serwisu wymagających podawania danych osobowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.