Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Sierpnia, Środa, Maria, Cezary, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

V liga - grupa Gdańsk II - 2015/2016


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 15 39 12 3 0 60 - 8
2. Grom Nowy Staw 15 38 12 2 1 52 - 9
3. Gwiazda Karsin 15 36 11 3 1 43 - 14
4. Sparta Kleszczewo 15 33 11 0 4 35 - 15
5. Chojniczanka II Chojnice 15 24 7 3 5 28 - 19
6. Kornowscy Szarża Krojanty 15 23 7 2 6 36 - 28
7. Borowiak Czersk 15 23 7 2 6 27 - 30
8. Radunia Stężyca 15 22 7 1 7 28 - 24
9. Błękitni Stare Pole 15 19 5 4 6 23 - 30
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 18 5 3 7 29 - 24
11. Wisła Korzeniewo 15 18 5 3 7 20 - 29
12. Czarni Przemysław 15 16 4 4 7 30 - 43
13. Orzeł Subkowy 15 12 3 3 9 23 - 40
14. Meteor Pinczyn 15 9 3 0 12 23 - 46
15. Piaski Wąglikowice 15 7 1 4 10 19 - 57
16. Jurand Lasowice 15 4 1 1 13 5 - 65



1. kolejka - 15/16. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Chojniczanka II Chojnice 1 : 0 Błękitni Stare Pole
Wisła Korzeniewo 1 : 1 Borowiak Czersk
Gwiazda Karsin 1 : 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Meteor Pinczyn 1 : 5 Grom Nowy Staw
Sparta Kleszczewo 2 : 0 Kornowscy Szarża Krojanty
Jurand Lasowice 0 : 5 Radunia Stężyca
Pomezania Malbork 2 : 0 Czarni Przemysław
Piaski Wąglikowice 3 : 3 Orzeł Subkowy
2. kolejka - 22/23. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stare Pole 2 : 2 Orzeł Subkowy
Czarni Przemysław 0 : 0 Piaski Wąglikowice
Radunia Stężyca 0 : 3 Pomezania Malbork
Kornowscy Szarża Krojanty 5 : 0 Jurand Lasowice
Grom Nowy Staw 1 : 3 Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 : 3 Meteor Pinczyn
Borowiak Czersk 1 : 3 Gwiazda Karsin
Chojniczanka II Chojnice 1 : 2 Wisła Korzeniewo
3. kolejka - 29/30. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Wisła Korzeniewo 0 : 4 Błękitni Stare Pole
Gwiazda Karsin 1 : 1 Chojniczanka II Chojnice
Meteor Pinczyn 2 : 3 Borowiak Czersk
Sparta Kleszczewo 1 : 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 0 : 5 Grom Nowy Staw
Pomezania Malbork 7 : 1 Kornowscy Szarża Krojanty
Piaski Wąglikowice 1 : 6 Radunia Stężyca
Orzeł Subkowy 4 : 4 Czarni Przemysław
4. kolejka - 5/6. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stare Pole 1 : 2 Czarni Przemysław
Radunia Stężyca 3 : 1 Orzeł Subkowy
Kornowscy Szarża Krojanty 5 : 2 Piaski Wąglikowice
Grom Nowy Staw 0 : 0 Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 : 0 Jurand Lasowice
Borowiak Czersk 2 : 0 Sparta Kleszczewo
Chojniczanka II Chojnice 5 : 0 Meteor Pinczyn
Wisła Korzeniewo 0 : 3 Gwiazda Karsin
5. kolejka - 12/13. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Gwiazda Karsin 7 : 0 Błękitni Stare Pole
Meteor Pinczyn 1 : 5 Wisła Korzeniewo
Sparta Kleszczewo 3 : 0 Chojniczanka II Chojnice
Jurand Lasowice 2 : 1 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 2 : 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Piaski Wąglikowice 0 : 8 Grom Nowy Staw
Orzeł Subkowy 1 : 6 Kornowscy Szarża Krojanty
Czarni Przemysław 5 : 1 Radunia Stężyca
6. kolejka - 19/20. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stare Pole 1 : 0 Radunia Stężyca
Kornowscy Szarża Krojanty 4 : 1 Czarni Przemysław
Grom Nowy Staw 3 : 1 Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 : 2 Piaski Wąglikowice
Borowiak Czersk 2 : 2 Pomezania Malbork
Chojniczanka II Chojnice 0 : 0 Jurand Lasowice
Wisła Korzeniewo 0 : 3 Sparta Kleszczewo
Gwiazda Karsin 4 : 2 Meteor Pinczyn
7. kolejka - 26/27. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Meteor Pinczyn 0 : 1 Błękitni Stare Pole
Sparta Kleszczewo 0 : 2 Gwiazda Karsin
Jurand Lasowice 0 : 3 Wisła Korzeniewo
Pomezania Malbork 5 : 0 Chojniczanka II Chojnice
Piaski Wąglikowice 1 : 2 Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy 0 : 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław 1 : 2 Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca 3 : 2 Kornowscy Szarża Krojanty
8. kolejka - 3/4. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stare Pole 1 : 1 Kornowscy Szarża Krojanty
Grom Nowy Staw 3 : 0 Radunia Stężyca
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 : 1 Czarni Przemysław
Borowiak Czersk 3 : 1 Orzeł Subkowy
Chojniczanka II Chojnice 2 : 0 Piaski Wąglikowice
Wisła Korzeniewo 1 : 4 Pomezania Malbork
Gwiazda Karsin 4 : 1 Jurand Lasowice
Meteor Pinczyn 1 : 4 Sparta Kleszczewo
9. kolejka - 10/11. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Sparta Kleszczewo 5 : 3 Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice 1 : 4 Meteor Pinczyn
Pomezania Malbork 4 : 0 Gwiazda Karsin
Piaski Wąglikowice 2 : 5 Wisła Korzeniewo
Orzeł Subkowy 1 : 2 Chojniczanka II Chojnice
Czarni Przemysław 1 : 3 Borowiak Czersk
Radunia Stężyca 1 : 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty 0 : 1 Grom Nowy Staw
10. kolejka - 17/18. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stare Pole 1 : 4 Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 : 1 Kornowscy Szarża Krojanty
Borowiak Czersk 1 : 3 Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice 13 : 1 Czarni Przemysław
Wisła Korzeniewo 2 : 1 Orzeł Subkowy
Gwiazda Karsin 3 : 0 Piaski Wąglikowice
Meteor Pinczyn 0 : 6 Pomezania Malbork
Sparta Kleszczewo 3 : 0 Jurand Lasowice
11. kolejka - 24/25. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Jurand Lasowice 0 : 2 Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork 2 : 1 Sparta Kleszczewo
Piaski Wąglikowice 0 : 5 Meteor Pinczyn
Orzeł Subkowy 0 : 5 Gwiazda Karsin
Czarni Przemysław 0 : 0 Wisła Korzeniewo
Radunia Stężyca 1 : 2 Chojniczanka II Chojnice
Kornowscy Szarża Krojanty 3 : 2 Borowiak Czersk
Grom Nowy Staw 7 : 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
12. kolejka - 28/31. października 2015 (Środa / Sobota)
Błękitni Stare Pole 3 : 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 1 : 6 Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice 0 : 0 Kornowscy Szarża Krojanty
Wisła Korzeniewo 0 : 2 Radunia Stężyca
Gwiazda Karsin 5 : 1 Czarni Przemysław
Meteor Pinczyn 1 : 2 Orzeł Subkowy
Sparta Kleszczewo 4 : 1 Piaski Wąglikowice
Jurand Lasowice 0 : 7 Pomezania Malbork
13. kolejka - 7/8. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Pomezania Malbork 2 : 2 Błękitni Stare Pole
Piaski Wąglikowice 5 : 0 Jurand Lasowice
Orzeł Subkowy 2 : 1 Sparta Kleszczewo
Czarni Przemysław 3 : 2 Meteor Pinczyn
Radunia Stężyca 1 : 1 Gwiazda Karsin
Kornowscy Szarża Krojanty 3 : 0 Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw 3 : 0 Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 : 0 Borowiak Czersk
14. kolejka - 11. listopada 2015 (Środa)
Błękitni Stare Pole 0 : 3 Borowiak Czersk
Chojniczanka II Chojnice 1 : 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wisła Korzeniewo 0 : 3 Grom Nowy Staw
Gwiazda Karsin 3 : 2 Kornowscy Szarża Krojanty
Meteor Pinczyn 0 : 2 Radunia Stężyca
Sparta Kleszczewo 4 : 1 Czarni Przemysław
Jurand Lasowice 0 : 3 Orzeł Subkowy
Pomezania Malbork 10 : 0 Piaski Wąglikowice
15. kolejka - 14/15. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Piaski Wąglikowice 2 : 2 Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy 1 : 4 Pomezania Malbork
Czarni Przemysław 9 : 1 Jurand Lasowice
Radunia Stężyca 0 : 1 Sparta Kleszczewo
Kornowscy Szarża Krojanty 3 : 1 Meteor Pinczyn
Grom Nowy Staw 1 : 1 Gwiazda Karsin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 : 1 Wisła Korzeniewo
Borowiak Czersk 2 : 0 Chojniczanka II Chojnice
16. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk : Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Gwiazda Karsin
Grom Nowy Staw : Meteor Pinczyn
Kornowscy Szarża Krojanty : Sparta Kleszczewo
Radunia Stężyca : Jurand Lasowice
Czarni Przemysław : Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy : Piaski Wąglikowice
17. kolejka -
Orzeł Subkowy : Błękitni Stare Pole
Piaski Wąglikowice : Czarni Przemysław
Pomezania Malbork : Radunia Stężyca
Jurand Lasowice : Kornowscy Szarża Krojanty
Sparta Kleszczewo : Grom Nowy Staw
Meteor Pinczyn : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gwiazda Karsin : Borowiak Czersk
Wisła Korzeniewo : Chojniczanka II Chojnice
18. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Wisła Korzeniewo
Chojniczanka II Chojnice : Gwiazda Karsin
Borowiak Czersk : Meteor Pinczyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Sparta Kleszczewo
Grom Nowy Staw : Jurand Lasowice
Kornowscy Szarża Krojanty : Pomezania Malbork
Radunia Stężyca : Piaski Wąglikowice
Czarni Przemysław : Orzeł Subkowy
19. kolejka -
Czarni Przemysław : Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy : Radunia Stężyca
Piaski Wąglikowice : Kornowscy Szarża Krojanty
Pomezania Malbork : Grom Nowy Staw
Jurand Lasowice : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Sparta Kleszczewo : Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn : Chojniczanka II Chojnice
Gwiazda Karsin : Wisła Korzeniewo
20. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Gwiazda Karsin
Wisła Korzeniewo : Meteor Pinczyn
Chojniczanka II Chojnice : Sparta Kleszczewo
Borowiak Czersk : Jurand Lasowice
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Pomezania Malbork
Grom Nowy Staw : Piaski Wąglikowice
Kornowscy Szarża Krojanty : Orzeł Subkowy
Radunia Stężyca : Czarni Przemysław
21. kolejka -
Radunia Stężyca : Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław : Kornowscy Szarża Krojanty
Orzeł Subkowy : Grom Nowy Staw
Piaski Wąglikowice : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork : Borowiak Czersk
Jurand Lasowice : Chojniczanka II Chojnice
Sparta Kleszczewo : Wisła Korzeniewo
Meteor Pinczyn : Gwiazda Karsin
22. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Meteor Pinczyn
Gwiazda Karsin : Sparta Kleszczewo
Wisła Korzeniewo : Jurand Lasowice
Chojniczanka II Chojnice : Pomezania Malbork
Borowiak Czersk : Piaski Wąglikowice
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Orzeł Subkowy
Grom Nowy Staw : Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty : Radunia Stężyca
23. kolejka -
Kornowscy Szarża Krojanty : Błękitni Stare Pole
Radunia Stężyca : Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy : Borowiak Czersk
Piaski Wąglikowice : Chojniczanka II Chojnice
Pomezania Malbork : Wisła Korzeniewo
Jurand Lasowice : Gwiazda Karsin
Sparta Kleszczewo : Meteor Pinczyn
24. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Sparta Kleszczewo
Meteor Pinczyn : Jurand Lasowice
Gwiazda Karsin : Pomezania Malbork
Wisła Korzeniewo : Piaski Wąglikowice
Chojniczanka II Chojnice : Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk : Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw : Kornowscy Szarża Krojanty
25. kolejka -
Grom Nowy Staw : Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Radunia Stężyca : Borowiak Czersk
Czarni Przemysław : Chojniczanka II Chojnice
Orzeł Subkowy : Wisła Korzeniewo
Piaski Wąglikowice : Gwiazda Karsin
Pomezania Malbork : Meteor Pinczyn
Jurand Lasowice : Sparta Kleszczewo
26. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Jurand Lasowice
Sparta Kleszczewo : Pomezania Malbork
Meteor Pinczyn : Piaski Wąglikowice
Gwiazda Karsin : Orzeł Subkowy
Wisła Korzeniewo : Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice : Radunia Stężyca
Borowiak Czersk : Kornowscy Szarża Krojanty
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Grom Nowy Staw
27. kolejka -
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw : Borowiak Czersk
Kornowscy Szarża Krojanty : Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca : Wisła Korzeniewo
Czarni Przemysław : Gwiazda Karsin
Orzeł Subkowy : Meteor Pinczyn
Piaski Wąglikowice : Sparta Kleszczewo
Pomezania Malbork : Jurand Lasowice
28. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Pomezania Malbork
Jurand Lasowice : Piaski Wąglikowice
Sparta Kleszczewo : Orzeł Subkowy
Meteor Pinczyn : Czarni Przemysław
Gwiazda Karsin : Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo : Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice : Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk : Żuławy Nowy Dwór Gdański
29. kolejka -
Borowiak Czersk : Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański : Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw : Wisła Korzeniewo
Kornowscy Szarża Krojanty : Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca : Meteor Pinczyn
Czarni Przemysław : Sparta Kleszczewo
Orzeł Subkowy : Jurand Lasowice
Piaski Wąglikowice : Pomezania Malbork
30. kolejka -
Błękitni Stare Pole : Piaski Wąglikowice
Pomezania Malbork : Orzeł Subkowy
Jurand Lasowice : Czarni Przemysław
Sparta Kleszczewo : Radunia Stężyca
Meteor Pinczyn : Kornowscy Szarża Krojanty
Gwiazda Karsin : Grom Nowy Staw
Wisła Korzeniewo : Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka II Chojnice : Borowiak Czersk
redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.