Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Czerwca, Sobota, Paulina, Jan, Tomasz

Menu główne

Baza firm Baza firm
Salon Mebli Kuchennych - Elprim Wika
zulawy.com » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

Klasa B - grupa Malbork VII - 2015/2016


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 10 28 9 1 0 56 - 4
2. Bałtyk Sztutowo 10 26 8 2 0 31 - 10
3. Nogat Malbork 10 23 7 2 1 31 - 12
4. Mewa Gniew 10 21 7 0 3 38 - 18
5. Wisła Drewnica 10 13 4 1 5 22 - 28
6. WKS Lignowy Szlacheckie 10 12 4 0 6 9 - 30
7. Centrum II Pelplin 10 10 3 1 6 11 - 26
8. Morze Stegna 10 10 3 1 6 15 - 31
9. Real Myszewo 10 6 2 0 8 15 - 31
10. AP Malbork 10 6 2 0 8 23 - 41
11. Skra Kończewice 10 6 2 0 8 12 - 32



1. kolejka - 29/30. sierpnia 2015 (Sobota / Niedziela)
Real Myszewo 0 : 2 Wisła Drewnica
Skra Kończewice 1 : 5 AP Malbork
Wisła Tczew 3 : 1 Mewa Gniew
Bałtyk Sztutowo 3 : 1 Centrum II Pelplin
Nogat Malbork 4 : 0 WKS Lignowy Szlacheckie
2. kolejka - 5/6. września 2015 (Sobota / Niedziela)
WKS Lignowy Szlacheckie 3 : 0 Morze Stegna
Centrum II Pelplin 1 : 1 Nogat Malbork
Mewa Gniew 1 : 2 Bałtyk Sztutowo
AP Malbork 2 : 6 Wisła Tczew
Real Myszewo 3 : 1 Skra Kończewice
3. kolejka - 12/13. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Skra Kończewice 3 : 4 Wisła Drewnica
Wisła Tczew 5 : 0 Real Myszewo
Bałtyk Sztutowo 6 : 2 AP Malbork
Nogat Malbork 7 : 2 Mewa Gniew
Morze Stegna 2 : 0 Centrum II Pelplin
4. kolejka - 19/20. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Wisła Drewnica 4 : 0 WKS Lignowy Szlacheckie
Mewa Gniew 9 : 2 Morze Stegna
AP Malbork 2 : 3 Nogat Malbork
Real Myszewo 1 : 2 Bałtyk Sztutowo
Skra Kończewice 0 : 7 Wisła Tczew
5. kolejka - 26/27. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Wisła Tczew 9 : 0 Wisła Drewnica
Bałtyk Sztutowo 4 : 0 Skra Kończewice
Nogat Malbork 4 : 0 Real Myszewo
Morze Stegna 0 : 4 AP Malbork
WKS Lignowy Szlacheckie 1 : 0 Centrum II Pelplin
6. kolejka - 3/4. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Wisła Drewnica 0 : 3 Centrum II Pelplin
Mewa Gniew 4 : 0 WKS Lignowy Szlacheckie
Real Myszewo 1 : 5 Morze Stegna
Skra Kończewice 0 : 3 Nogat Malbork
Wisła Tczew 0 : 0 Bałtyk Sztutowo
7. kolejka - 10/11. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Bałtyk Sztutowo 4 : 2 Wisła Drewnica
Nogat Malbork 0 : 4 Wisła Tczew
Morze Stegna 3 : 1 Skra Kończewice
WKS Lignowy Szlacheckie 2 : 0 AP Malbork
Centrum II Pelplin 0 : 4 Mewa Gniew
8. kolejka - 17/18. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Wisła Drewnica 2 : 3 Mewa Gniew
AP Malbork 2 : 3 Centrum II Pelplin
Real Myszewo 1 : 2 WKS Lignowy Szlacheckie
Wisła Tczew 4 : 1 Morze Stegna
Bałtyk Sztutowo 2 : 2 Nogat Malbork
9. kolejka - 24/25. października 2015 (Sobota / Niedziela)
Nogat Malbork 3 : 1 Wisła Drewnica
Morze Stegna 0 : 3 Bałtyk Sztutowo
WKS Lignowy Szlacheckie 0 : 2 Skra Kończewice
Centrum II Pelplin 2 : 1 Real Myszewo
Mewa Gniew 8 : 1 AP Malbork
10. kolejka - 28/31. października 2015 (Środa / Sobota)
Wisła Drewnica 5 : 1 AP Malbork
Real Myszewo 1 : 4 Mewa Gniew
Skra Kończewice 4 : 1 Centrum II Pelplin
Wisła Tczew 10 : 0 WKS Lignowy Szlacheckie
Nogat Malbork 4 : 0 Morze Stegna
11. kolejka - 7/8. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
Morze Stegna 2 : 2 Wisła Drewnica
WKS Lignowy Szlacheckie 1 : 5 Bałtyk Sztutowo
Centrum II Pelplin 0 : 8 Wisła Tczew
Mewa Gniew 2 : 0 Skra Kończewice
AP Malbork 4 : 7 Real Myszewo
12. kolejka -
Wisła Drewnica : Real Myszewo
AP Malbork : Skra Kończewice
Mewa Gniew : Wisła Tczew
Centrum II Pelplin : Bałtyk Sztutowo
WKS Lignowy Szlacheckie : Nogat Malbork
13. kolejka -
Morze Stegna : WKS Lignowy Szlacheckie
Nogat Malbork : Centrum II Pelplin
Bałtyk Sztutowo : Mewa Gniew
Wisła Tczew : AP Malbork
Skra Kończewice : Real Myszewo
14. kolejka -
Wisła Drewnica : Skra Kończewice
Real Myszewo : Wisła Tczew
AP Malbork : Bałtyk Sztutowo
Mewa Gniew : Nogat Malbork
Centrum II Pelplin : Morze Stegna
15. kolejka -
WKS Lignowy Szlacheckie : Wisła Drewnica
Morze Stegna : Mewa Gniew
Nogat Malbork : AP Malbork
Bałtyk Sztutowo : Real Myszewo
Wisła Tczew : Skra Kończewice
16. kolejka -
Wisła Drewnica : Wisła Tczew
Skra Kończewice : Bałtyk Sztutowo
Real Myszewo : Nogat Malbork
AP Malbork : Morze Stegna
Centrum II Pelplin : WKS Lignowy Szlacheckie
17. kolejka -
Centrum II Pelplin : Wisła Drewnica
WKS Lignowy Szlacheckie : Mewa Gniew
Morze Stegna : Real Myszewo
Nogat Malbork : Skra Kończewice
Bałtyk Sztutowo : Wisła Tczew
18. kolejka -
Wisła Drewnica : Bałtyk Sztutowo
Wisła Tczew : Nogat Malbork
Skra Kończewice : Morze Stegna
AP Malbork : WKS Lignowy Szlacheckie
Mewa Gniew : Centrum II Pelplin
19. kolejka -
Mewa Gniew : Wisła Drewnica
Centrum II Pelplin : AP Malbork
WKS Lignowy Szlacheckie : Real Myszewo
Morze Stegna : Wisła Tczew
Nogat Malbork : Bałtyk Sztutowo
20. kolejka -
Wisła Drewnica : Nogat Malbork
Bałtyk Sztutowo : Morze Stegna
Skra Kończewice : WKS Lignowy Szlacheckie
Real Myszewo : Centrum II Pelplin
AP Malbork : Mewa Gniew
21. kolejka -
AP Malbork : Wisła Drewnica
Mewa Gniew : Real Myszewo
Centrum II Pelplin : Skra Kończewice
WKS Lignowy Szlacheckie : Wisła Tczew
Morze Stegna : Nogat Malbork
22. kolejka -
Wisła Drewnica : Morze Stegna
Bałtyk Sztutowo : WKS Lignowy Szlacheckie
Wisła Tczew : Centrum II Pelplin
Skra Kończewice : Mewa Gniew
Real Myszewo : AP Malbork
redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.