Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pomeczowe wrażenia trenerów - Olimpii Adama Borosa i Motoru Tomasza Złomańczuka

17.06.2016, 14:22:58
Pomeczowe wrażenia  trenerów - Olimpii Adama Borosa i Motoru Tomasza Złomańczuka
W drugim meczu barażowym zawodnicy Olimpii Elbląg pokonali Motor Lublin i w ten sposób wywalczyli sobie awans do drugiej ligi. Mecz nie należał do łatwych. Elblążanie udowodnili, że awans im się należy.
 
- Naszym założeniem było zaskoczyć przeciwnika i jak najszybciej zdobyć bramkę. To nam się nie udało. W pierwszej połowie przeciwnik dobrze operował piłką, długo się utrzymywał przy piłce. Mieliśmy problemy z agresywnym pressingiem, nie potrafiliśmy ugrać swego. Pewnie dlatego straciliśmy bramkę - mówił Adam Boros, Trener Olimpii.
 
- W tym momencie pewnie wielu straciło wiarę w sukces. Na szczęście nie my. Udało się dość szybko zremisować. W drugiej połowie mieliśmy już więcej sytuacji. Zmiany wyszły na dobre. Wpadła druga bramka. Od tego momentu gra szła znacznie lepiej, pomimo tego, że przeciwnik do końca nie odpuszczał  - dodał trener Olimpii

W jaki sposób ZKS Olimpia Elbląg planowała świętować zwycięstwo?
 
 
Nie przygotowaliśmy się do świętowania. Planowaliśmy wygrać ligę. Przygotowywaliśmy się do meczu. Planujemy jeszcze jedno spotkanie w tygodniu. Być może w weekend usiądziemy wspólnie i pogratulujemy sobie. Krótki urlop i znowu do pracy
 
- zaznaczył Adam Boros.
 

Jak Tomasz Złomańczuk, trener Motoru Lublin oceniał wczorajszy wynik tuż po meczu?
 
 
Spotkały się dwie równe drużyny, które wygrały swoje ligi. W dzisiejszym meczu pierwsi zdobyliśmy bramkę, tak jak planowaliśmy. Mieliśmy jeszcze trzy dobre sytuacje bramkowe w pierwszej połowie, których niestety nie udało się wykorzystać. Po błędzie straciliśmy bramkę. Wynik 1:1 cały czas dawał szanse i walczyliśmy do końca. Niestety, kolejny błąd spowodował utratę drugiej bramki. Tak przegraliśmy. Szkoda
 
- podkreślił Tomasz Złomańczuk.
 

 
 

Paweł Rodziewicz


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.