Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Kwietnia, Niedziela, Anzelm, Bartosz, Feliks

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Relacja z Rajdu Nordic Walking w Sztutowie

21.05.2015, 12:47:29
Relacja z Rajdu Nordic Walking w Sztutowie
fot. nadesłane

W dniu 16 maja 2015 r. w sobotę odbył się zorganizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną Gminy Sztutowo Wiosenny Rajd Nordic Walking w Krainie Kormoranów. Wsparcia finansowego LOT-owi udzielił Samorząd Gminy Sztutowo w ramach realizacji zadania publicznego.   Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło. Już przed godz. 10.00 zjawili się przy plaży w Sztutowie pierwsi zawodnicy.

Wystartowało 31 osób w wieku od 6 do 60 lat w dwóch grupach na 5 i na 10 km. Trasa rajdu prowadziła przez urokliwe lasy sztutowskie. Ostatni odcinek rajdu, wzdłuż płaży, był odcinkiem konkursowym. 

W dystansie na 10 km zwyciężyli: I miejsce Sławomir Stachowicz z Tczewa, I miejsce mężczyzn II miejsce Sandra Weisbrot z Kątów Rybackich , I miejsce kobiet III miejsce Magdalena Ziółkowska z Tczewa  

W dystansie na 5 km zwyciężyli: I miejsce p. Marek Adamski II miejsce p. Daria Dawidczyk z Elbląga III miejsce Nikodem Chabski z Malborka - ośmiolatek, który dzielnie pokonał cały dystans i dotarł jako jeden z pierwszych.   

Każdy z uczestników, który ukończył rajd otrzymał gadżety - smycz, breloczek do kluczy i folder promocyjny LOT-u. Najlepsi otrzymali puchary i albumy.  Na zakończenie rajdu p. Krystyna Chabska - główna organizatorka,przewodniczaca LOT Gminy Sztutowo zaprosiła wszystkich na poczęstunek ufundowany przez LOT - grochówkę i ciasta - jeszcze ciepłą drożdówkę i inne specjały.  

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Rajd Nordic Walking w Sztutowie ( zdjęć 20 )
Dodano: 2015-05-21 | fot. nadesłane

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.