Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Września, Sobota, Konstancja, January

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci doprowadzili za więzienne kraty dwóch poszukiwanych

21.05.2015, 12:00:00
Policjanci doprowadzili za więzienne kraty dwóch poszukiwanych

Policjanci zatrzymali dwóch mieszańców powiatu nowodworskiego, którzy mają odbyć kary pozbawienia wolności. Obaj byli poszukiwani przez sądy. Jeden z nich w zakładzie karnym spędzi najbliższe 1,5 roku.

W ręce nowodworskich mundurowych wpadło dwóch poszukiwanych mężczyzn, którzy mają odbyć kary pozbawienia wolności.

W sobotę około godziny 20.00 policjanci interweniowali na krajowej „siódemce”, gdzie według zgłoszenia wzdłuż ruchliwej trasy miał iść nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci zauważyli tego mężczyznę na wysokości miejscowości Kmiecin i wylegitymowali go. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 40 – latek jest poszukiwany przez sąd listem gończym i ma odbyć karę za uchylanie się od płacenia alimentów. Mężczyzna został doprowadzony do nowodworskiej jednostki i osadzony za kratami policyjnej celi, gdzie spędził pozostałą część weekendu.

W poniedziałek rano policjanci ze Stegny zatrzymali 39 – latka, który zgodnie z wyrokiem sądowym ma odbyć karę za kierowanie gróźb karalnych.  Mężczyzna był poszukiwany i za popełnione przestępstwa ma odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Obu poszukiwanych funkcjonariusze już dziś rano przekonwojowali do zakładu karnego, gdzie mężczyźni odbywać będą swoje kary pozbawienia wolności. Starszy z nich pozostanie w więzieniu przez 1,5 roku.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.