Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Października, Poniedziałek, Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci odzyskali skradziony samochód o wartości 50 tys. złotych

12.10.2015, 21:40:00
Policjanci odzyskali skradziony samochód o wartości 50 tys. złotych

Policjanci odzyskali wartego 50 tys. złotych vw craftera, skradzionego z wypożyczalni aut. Informacja o kradzieży samochodu z terenu Koszalina dotarła do mundurowych w piątek wieczorem. Niedługo później policjanci ruchu drogowego zatrzymali ten samochód na krajowej „siódemce”. Siedzący za jego  kierownicą 38 – latek z Trójmiasta usłyszał już wstępny zarzut kradzieży samochodu.


W piątek wieczorem do dyżurnego z nowodworskiej jednostki policji dotarła informacja o tym, że po krajowej „siódemce” może poruszać się samochód, który najprawdopodobniej został skradziony kilka godzin wcześniej z wypożyczalni aut w Koszalinie. Policjanci natychmiast sprawdzili ten sygnał.

W miejscowości Jazowa patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli vw craftera, za którego kierownicą siedział 38 – letni mieszkaniec Trójmiasta. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej jednostki w celu wyjaśnienia zdarzenia. Samochód trafił na policyjny parking.

Śledczy ustalili, że oprócz 38 – latka, ze sprawą związany jest też inny mężczyzna, który  wynajmując samochód posłużył się sfałszowanymi dokumentami i wyjechał z wypożyczalni aut w piątek po godzinie 15.00. Następnie przekazał samochód swojemu kompanowi, który podróżował nim dalej. Czujność właściciela auta i szybkie zaalarmowanie policji już pięć godzin później zakończyły się odzyskaniem samochodu i zatrzymaniem jednego z mężczyzn podejrzewanych o związek z tą kradzieżą.

38 – latek spędził za kratami policyjnej celi dwie noce. Śledczy przedstawili mu wstępne zarzuty współudziału w kradzieży samochodu. Policjanci nadal pracują przy sprawie i nie wykluczają dalszych zatrzymań. Odzyskany przez funkcjonariuszy samochód wrócił już do prawowitego właściciela.

 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.