Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lutego, Niedziela, Adelajda, Agata, Izydor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

"Mogliśmy podziwiać zaawansowany boks". Za nami Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Wiesława Budzińskiego

14.05.2017, 11:08:00
"Mogliśmy podziwiać zaawansowany boks". Za nami Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Wiesława Budzińskiego
Fot. Ryszard Biel

Po raz dziewiąty Elblążanie mieli okazję obejrzeć boks na wysokim poziomie. Wczoraj, 13 maja, w hali MOSiR, przy ul. Karowej 1, odbył się Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Wiesława Budzińskiego. Pierwszy raz był to memoriał upamiętniający bohatera elbląskiego ringu bokserskiego zmarłego 3 stycznia tego roku.

 

Jestem wzruszony i bardzo mi miło, chociaż brakuje mi wujka. Organizacja tego turnieju zawsze go uszczęśliwiała, tak samo jak praca z młodzieżą. Wychował wielu świetnych zawodników. Jestem bardzo wdzięczny organizatorom za pamięć o nim

 

– przyznaje Krzysztof Budziński, bratanek śp. Wiesława Budzińskiego.

-Dzisiejszy turniej stoi na wysokim poziomie – mówi Krzysztof Stemplewski z UKS Kontra Elbląg, organizator imprezy. - Mogliśmy podziwiać zaawansowany boks, wszystkie siedem walk były walkami seniorskimi. Większość zawodników jest medalistami Mistrzostw Polski. Niska frekwencja kibiców na początku imprezy, wynika pewnie z tego, że boks musi walczyć o widzów z innymi dyscyplinami w Elblągu, np. piłką nożną.  Mimo to uważam, że Elbląg mocno boksem stoi.

Rzeczywiście, widzów na rozpoczęciu imprezy było niewielu. Lecz z każdą walką ich przybywało. W rezultacie walkę wieczoru (Kacper Piegdoń z Kontry vs. Grigorija Szarapova z Rosji; 3:0) oglądały prawie pełne dwie trybuny miłośników tego sportu.

-Jestem wiernym kibicem boksu i cieszę się, że w Elblągu odbywa się ten turniej - przyznaje pan Kazimierz. – Staram się być zawsze obecnym na takich imprezach, bo się tym interesuję. Widzę, że organizatorzy dbają o wysoki poziom oprawy i przyjemne sportowe widowisko. Ale niestety najwyraźniej impreza nie została dostatecznie nagłośniona.

Turniej zakończono wręczeniem nagrody dla najlepszego zawodnika, którym okazał się Dawid Michelus z Kontry Elbląg. Następnie przyznano statuetkę dla zawodnika najlepszego technicznie, czyli dla Rafała Perczyńskiego z Kontry Elbląg, oraz nagrodę za najciekawszą walkę imprezy. Według sędziów na ten tytuł zasłużyli zawodnicy Tomasza Gryckiewicza z KS Sako Gdańsk oraz Nikita Kim z Rosji.

-Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego pojedynku – przyznaje Tomasz Gryckiewicz. – Nasze walki były bardzo dobrym widowiskiem, dzięki temu, że byliśmy świetnie przygotowani. Wielkie brawa dla organizatorów i słowa uznania dla działaczy i sponsorów, bo to oni tak naprawdę wspierają boks olimpijski.
 


Magdalena Jaworska


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Wiesława Budzińskiego ( zdjęć 24 )
Dodano: 2017-05-14 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.