Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

8 Czerwca, Czwartek, Ada, Maksymilian, Seweryn

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Kolejne Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu przeszły do historii

18.07.2016, 20:40:00
Kolejne Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu przeszły do historii
fot. Igor Rudziński

W dniach 15 i 16 lipca 2016 na plaży w Jantarze odbyła się XVIII edycja Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Pogoda nieco pokrzyżowała plany organizatorom i część sportowa odbyła się tylko w sobotę.

W piątek odbyła się tylko część artystyczna, w której wystąpił zespół Power Play i Alibii. W sobotę do rywalizacji stanęli zawodnicy w kategorii OPEN, w której Mistrzem Świata został Tadeusz Baraniecki z Kętrzyna,  który zebrał 146,4 gr bursztynu. Natomiast w kategorii VIP zwyciężyła Marzena Wyczółkowska z Polskiego Radia.

Sobotni wieczór to zakończenie imprezy, podczas której wystąpił polski zespół Bas Tajpan i Bob One. Mistrzostwa zamknął legendarny zespół z lat 90 - FUN Factory. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu gwiazdy oraz pokazu sztucznych ogni.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.