Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Fundacja Strefa Mocy zaprasza na aktywną majówkę z latawcami powerkite

27.04.2016, 14:00:00
Fundacja Strefa Mocy zaprasza na aktywną majówkę z latawcami powerkite

30 kwietnia na łące w Tujsku zaplanowano pokazy latawców, treningi z latawcami powerkite, pokazy jazdy na deskach mountainboard i wózkach buggy oraz darmowe szkolenia dla młodzieży. Pod hasłem "Wiosenne Wietrzenie Latawek" od trzech lat organizowany jest w naszym powiecie event promujący landkiting  - sport, w którym latawiec jest siłą pociągową dla ridera na desce lub wózku. Przyciąga on pasjonatów z całej Mierzei, Nowego Dworu Gdańskiego, a nawet Elbląga i Trójmiasta.

Pokazy i szkolenia odbędą się w sobotę 30 kwietnia w godz. 10.00 - 16.00 w zależności od pogody. Miejscem WWL będzie łąka "pod wiatrakami" w Tujsku  - spot od dłuższego czasu goszczący lokalnych miłośników sportów latawcowych.

Do rozpoczęcia przygody z latawcami powerkite Fundacja Strefa Mocy zachęca szczególnie młodzież proponując darmowe szkolenia, konkursy i różne atrakcje podczas majówki. Więcej informacji o zapisach na zajęcia można znaleźć na stronie www.fundacjastrefamocy.pl

Dofinansowanie na szkolenia dla młodzieży zostało pozyskane przy współpracy z Powiatem Nowodworskim w ramach zadania publicznego p.n. "Wykorzystaj potęgę wiatru 2016".

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 14 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.