Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Leon, Ludmila, Eustachy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Świąteczna zabawa dla wszystkich na lodzie

01.12.2023, 17:01:00
Świąteczna zabawa dla wszystkich na lodzie

Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpocznie odliczanie do świąt podczas imprezy „Mikołajki na lodzie”. Nie zabraknie konkursów, gier i zabaw, a także gości specjalnych, a z głośników zabrzmi świąteczna muzyka. Warto na te wydarzenie wybrać się całą rodziną.


„Mikołajki na lodzie” wpisały się już w stały kalendarz imprez organizowanych w naszym mieście i za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia, spotkamy się na Lodowisku Helena, aby rozpocząć odliczanie do najpiękniejszego czasu w roku – Świąt Bożego Narodzenia. Z głośników usłyszymy największe świąteczne hity, a czas umilą gry zabawy i konkursy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych uczestników przygotowaliśmy również kącik z animacjami, w którym będą mogły zrobić własnoręcznie ozdoby i kartki świąteczne Zachęcamy wszystkim do świątecznego ubioru: kolorowych swetrów, opasek reniferów i elfów, czapek mikołajkowych.


 Zachęcamy wszystkim do świątecznego ubioru: kolorowych swetrów, opasek reniferów i elfów, czapek mikołajkowych. Podczas wydarzenia będzie przeprowadzona również zbiórka dla psów i kotów z elbląskiego schroniska. Namawiamy do zostawienia puszek, przekąsek, niepotrzebnych koców i pościeli, zróbmy wspólnie coś dobrego, a dzięki nam zima może być dla nich odrobinę lepsza.


„Mikołajki na lodzie” odbędą się w niedzielę, 3 grudnia, w godzinach od 16:30 do 18:00 na Lodowisku Helena przy ul. Karowej 1. Bilety dostępne są w zwyczajnych cenach 7,50 zł (ulgowy) oraz 11 zł (normalny). By uczestniczyć w imprezie nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych. Dzieci podczas wydarzenia będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.


Więcej bieżących informacji na stronie www.mosir.elblag.eu.

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.