Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nowoczesne Centrum Kompetencji Społecznych - Inwestycja w Przyszłość Studentów ANS w Elblągu

30.11.2023, 11:32:00
Nowoczesne Centrum Kompetencji Społecznych - Inwestycja w Przyszłość Studentów ANS w Elblągu

W historii Akademii Nauk Stosowanych (ANS) w Elblągu ważnym momentem stało się uroczyste otwarcie Centrum Kompetencji Społecznych. To imponujące przedsięwzięcie, o wartości przekraczającej 24 miliony złotych, stanowi kamień milowy w rozwoju uczelni. Nowoczesne laboratoria oraz pracownie dostarczają studentom dogodnych warunków do rozwijania praktycznych umiejętności.

 

Studenci ANS mają teraz dostęp do różnorodnych laboratoriów, w tym Laboratorium Dronów, gdzie uczą się budowy, programowania i badania dronów, oraz Laboratorium Modelowania 3D, które obejmuje skanowanie, modelowanie komputerowe i prototypowanie. W Centrum znajdują się także pracownie z zakresu robotyki, mechatroniki, programowania urządzeń mobilnych oraz Internetu Rzeczy. To nie tylko miejsce zajęć, ale przestrzeń, która inspiruje do odkrywania nowych obszarów technologii.

 

Specjalistyczne laboratoria są wykorzystywane m.in. na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i Budowa Maszyn, a także Kosmetologia. Uczelnia, reagując na potrzeby rynku pracy, wprowadziła nowoczesne specjalności, takie jak modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych czy prototypowanie i media interaktywne.

 

Nowe technologie i laboratoria nie są dostępne tylko dla studentów. Akademia otwiera swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, współpracując z nimi poprzez organizację licznych wykładów i warsztatów.

 

Dzięki nowoczesnym zasobom i praktycznemu podejściu, absolwenci ANS w Elblągu stają się wykwalifikowanymi specjalistami, posiadającymi znacznie większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy.

 

Szczegółowa oferta kierunków studiów i zasady rekrutacji dostępne są na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja.

 

Centrum Kompetencji Społecznych to nie tylko nowy budynek - to miejsce, w którym kształtuje się przyszłość zdolnych i ambitnych studentów ANS w Elblągu.

 


 

Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.