Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nieopodal Porta Mare powstanie prawie 200 mieszkań

17.11.2023, 12:37:00
 Nieopodal Porta Mare powstanie prawie 200 mieszkań

Na działce przy ul. Warszawskiej, nieopodal powstającego właśnie biurowca Porta Mare, mają postać dwa budynki mieszkalne z blisko 200 mieszkaniami.
 

 

Nieruchomość o powierzchni ponad 1,1 ha, znajdująca się między ulicami: Warszawską, Kupiecką i Szańcową, zabudowana była magazynami, garażami i obiektami usługowymi. Przez lata na tym terenie funkcjonowały m.in. warsztaty i komisy samochodowe.
 


W 2022 roku Miasto sprzedało działkę firmie Inpro z Gdańska za 5 mln zł. W styczniu br inwestor dostał pozwolenie na rozbiórkę obiektów znajdujących się w tym miejscu. Ciężki sprzęt ruszył do pracy na początku marca.
 


Inwestor złożył wniosek do Urzędu Miasta o pozwolenie na budowę. Co ma powstać na działce?

 

Wniosek INPRO S.A. o pozwolenie na budowę przy ul. Warszawskiej dotyczy budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami oraz infrastrukturą drogową i techniczną

– informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miasta w Elblągu.

 

 
Projekt zakłada lokalizację dwóch budynków. Pierwszy - budynek A z garażem podziemnym - 55 miejsc postojowych podziemnych i 90 lokali mieszkalnych, a drugi - budynek B-C z garażem podziemnym - 56 miejsc postojowych podziemnych, 96 lokali mieszkalnych i 5 lokali usługowych zlokalizowanych w parterze.
 

 

Dodatkowo planuje się budowę parkingu naziemnego na 81 miejsc postojowych. Łączna liczba mieszkań - 186, łączna liczba usług - 5, łączna liczba miejsc postojowych – 192

– wymienia Łukasz Mierzejewski.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.