Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Sondaż IBRiS dla Radia ZET: Zdecydowana większość Polaków odczuwa wzrost wydatków w swoich budżetach domowych

05.07.2022, 20:27:00
Sondaż IBRiS dla Radia ZET: Zdecydowana większość Polaków odczuwa wzrost wydatków w swoich budżetach domowych

Na pytanie "Czy w Pana/Pani gospodarstwie domowym, w ciągu ostatnich 3 miesięcy wydatki wzrosły, zmalały, czy pozostały takie same?" aż 86,2% Polaków odpowiedziało, że odczuło wzrost wydatków (62,0% - zdecydowanie wzrosły, 24,2% raczej wzrosły) - wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET. Tylko 8,6% badanych uznało, że wydatki pozostały na niezmienionym poziomie, a 5,1% respondentów nie potrafiło tego określić.

 

Z sondażu IBRiS dla Radia ZET wynika też, że aż 76,3% spośród osób, które zadeklarowały wzrost wydatków w gospodarstwie domowym w ostatnich 3 miesiącach, szukało oszczędności ograniczając je. 23,7% respondentów z tej samej grupy nie szukało oszczędności pomimo wzrostu cen i wydatków.

 

Wzrost wydatków dostrzega więcej kobiet niż mężczyzn (88% - 84%). Postrzeganie wzrostu wydatków różni się w zależności od miejsca zamieszkania. Najmniej wzrost wydatków odczuwają mieszkańcy wsi - 74%. Inaczej postrzegają to mieszkańcy miast. W małych miastach do 50 tys. wzrost wydatków deklaruje 96% badanych, a w średnich 50-250 tys. i dużych powyżej 250 tys. - 91%.

 

źródło: Radio ZET

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.