Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Października, Piątek, Urszuli, Celiny, Hilarego

Menu głównezulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Natalia Krystowska nową aktorką Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

16.09.2021, 16:58:00
Natalia Krystowska nową aktorką Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Natalia pojawiała się już na deskach naszego Teatru, a od września została etatową aktorką. Swój debiut rozpocznie rolą Zosi w „Weselu”

Dlaczego akurat aktorstwo?

Bo to jedyny zawód, w którym możesz być każdym. 

Czy dobrze wspominasz swój debiut?

Ciężko mi stwierdzić,  co było moim debiutem, bo z jednej strony to mógł być już spektakl naszej Grupy Teatralnej Nietentego, a z drugiej dyplomy w szkole  albo rola Zosi w „Weselu”. Natomiast dotychczas wszystkie moje starcia ze sceną wspominam z wielkim sentymentem i nadzieją że będzie tak… albo lepiej i lepiej.


Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś się z teatrem?

Jako widz w szkole podstawowej, a na scenie w czasie liceum.

Jaki jest najbardziej satysfakcjonujący moment na scenie?

Kiedy zaczynam myśleć i reagować postacią, mam wrażenie, że wtedy dzieje się cała magia. I oczywiście wielka długa cisza na widowni zaraz po zakończeniu spektaklu i te wielką długą ciszę przed oklaskami. 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię spotykanie kolorowych, ciekawych i inspirujących ludzi na swojej drodze, to, że nigdy nie jest tak samo ani na próbie ani na spektaklu oraz przebywanie w ciemnych i często bardzo wysokich pomieszczeniach-scenach, salach prób, które uwielbiam.

Czy masz jakieś ukryte life-haki na zapamiętywanie tekstu?

Jedyny life-hack jaki używam to wizja tego, że dopiero po nauczeniu zaczyna się prawdziwa zabawa i jeśli damy sobie trochę więcej czasu, to ten tekst przyjdzie do głowy naturalnie i bez wysiłku. Chociaż też czasem przy większych  ilościach tekstu, przepisuję go na kartki i uczę się przepisując.


Natalia Krystowska - Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego imienia Aleksandra Sewruka przy Teatrze imienia Stefana Jaracza w Olsztynie.  Uzyskała dyplom za spektakle: „Witamy w Zangaro” reż. Olga Borys, ,,Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie” reż. Dorota Abbe oraz pracę warsztatową zakończoną pokazem monologów z „Powarkiwań drogi mlecznej” reż. Adam Nalepa (2021)


Wcześniej związana z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu działając w grupie teatralnej ,,Nietentego” prowadzonej przez Piotra Boratyńskiego (2014-2016) Zainteresowania to film, kino,teatr,rozwójduchowy,astrologia,media,sztuka,śpiew, tworzenie muzyki rozrywkowej i elektronicznej.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.