Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Adriana

17.07.2021, 18:30:00
Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Adriana

Dlaczego życie jest tak nieprzewidywalne i przewrotne!? Dziś bawimy sie, tańczymy na weselu u przyjaciół a jutro świat wywraca się do góry nogami.Adrian wyszedł tego dnia normalnie do pracy ale z niej nie wrócił. Kierownik firmy wysłał ich tego dnia na montaż okien w nowo budowanym apartamentowcu. W wyniku niezabezpieczenia tego miejsca i nie stworzenia bezpiecznych warunkow niosąc wraz z innym pracownikiem okno wypadł z 3 piętra.

Wpadł do szybu, w miejscu którego ma być winda. Adrian ma połamaną łopatkę, bark, ramię żebra 3-7, mostek, odcinek piersiowy kręgosłupa, wyrostki poprzeczne w odcinku lędzwiowym (chroniące kręgosłup), miednice,  stłuczone płuco, odmę opłucną, rozbitą głowę.


Lekarze mówią że to cud że tak wyszedł z takiego upadku.Narazie przez najbliższe kilka tygodni jest unieruchomiony, w naprawdę silnych bólach.

Później będzie potrzebna rehabilitacja żeby mógł wrócić do pełnej sprawności o ile będzie to w ogóle mozliwe. Adrian był jedynym żywicielem rodziny wychowujemy razem 2 małych dzieci ja poszukiwałam pracy. W tej sytuacji nie mogę jej podjąć ponieważ muszę pomagać mu w podstawowych czynnościach. Nie jest nam łatwo prosić ale jakby nie mamy wyjścia. Dlatego też zwracam się z prośbą do was o pomoc dla nas w tym ciężkim czasie. Z całego serca dziękujemy za każdą złotówkę i okazane wsparcie   

 

WESPRZYJ ADRIANA


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.