Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Kwietnia, Wtorek, Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zatem remont czy budowa?

03.04.2021, 09:26:00
Zatem remont czy budowa?

Każdego roku zwiększamy swój standard życia. Od jakości kupowanych rzeczy, przez świadomość wpływu na środowisko, po ułatwianie sobie codziennych obowiązków. Pragniemy żyć zdrowiej, piękniej, bezpieczniej, chcąc przygotować naszym dzieciom lepsze warunki w przyszłości. 

 

Pierwszą potrzebą jest posiadanie miejsca, w którym spotykają się bliscy. Dajemy im przekonanie, że dom lub mieszkanie to nie tylko ściany. To historie, fragmenty wypełnione emocjami, wyraz osobowości domowników, świadek zmian. Urządzamy je według własnych upodobań i gustu. W Centrum Budowlanym Falkon rozumiemy te dążenia i wychodzimy im na przeciw. Jeśli chcesz odmienić swoje miejsce do życia i zwiększyć jego standard - sprawdź Centrum Budowlane Falkon.

 

Jeżeli zastanawiasz się:

 

Jak wygląda łazienka, która satysfakcjonuje?
Jaki kolor powinny mieć ściany w Twoim salonie, byś szybciej w nim odpoczywał?
Jakie drzwi dodadzą Twoim wnętrzom klasy i jakości ?
Jak właściwie wygląda Twój wymarzony dom?

 

Centrum Budowlane Falkon zna odpowiedzi na te oraz trudniejsze pytania, które stawia przed Tobą remont lub budowa. Poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań na własną rękę można wiele stracić - czas, pieniądze, nerwy. Remont to czas, który chcemy jak najbardziej skrócić. Nieplanowane wydatki, niezadowalająca jakość usługi i produktu, przedłużający się bałagan, wątpliwa terminowość - to częste przypadłości wielu inwestycji. W Centrum Budowlanym Falkon znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich problemów remontowo-budowlanych. 

 

Fachowe doradztwo i obsługa, bogaty asortyment, elastyczne ceny, oryginalne projekty, ciągle rozbudowywana infrastruktura, nietuzinkowy salon, transporty, łatwy dojazd i parking - to najważniejsze cechy Centrum Budowlanego Falkon. W ofercie posiadamy produkty sprawdzonych marek: farby Tikkurila, łazienki BLU (Paradyż, Tubądzin, Azario, Cerrad), drzwi i podłogi VOX (DRE, Barlinek, Quick-step). Nasze stale modernizowane ekspozycje odpowiadają trendom wnętrzarskim, a szkolenia personelu uzupełniają kompleksowość usługi. 

 

Ciągle zmieniamy się dla naszych Klientów - na bieżąco będziemy informować jak zmienia się Centrum Budowlane Falkon.

 

Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś, pomimo obostrzeń pozostajemy otwarci:

 

Centrum Budowlane Falkon
ul. Malborska 52 (nowy wjazd od ul. Fabrycznej)
82-300 Elbląg

 

Czynne: 
poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00 
soboty: 7:00 - 15:00

 

tel. 55 232 72 57
mail: biuro@falkon52.pl

 

Koniecznie odwiedź nasz nowy sklep internetowy www.falkon52.pl 
Dodatkowo dostawa na terenie Elbląga dla zamówień powyżej 150zł - gratis.

 


Zatem remont czy budowa? To pytanie które stawiamy naszym klientom od blisko 30 lat.

 

Centrum Budowlane Falkon
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.