Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Niedziela, Klara, Roman, Romuald

Menu głównezulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Gość Hotelu Elbląg z koronawirusem. Kilkadziesiąt osób objęto już kwarantanną

24.07.2020, 09:50:00
Gość Hotelu Elbląg z koronawirusem. Kilkadziesiąt osób objęto już kwarantanną
Otrzymaliśmy informację, że rezerwacje w Hotelu Elbląg są odwoływane. Przyczyną miało być stwierdzenie zakażenia koronowirusem u jednego z gości. - Ponad 40 osób zameldowanych obecnie w Hotelu Elbląg oraz kilkanaście osób z obsługi zostało objętych kwarantanną - potwierdził Marek Jarosz, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu.
 
Ze względu na zachowanie środków ostrożności Hotel zdecydował się poinformować o zaistniałej sytuacji osoby, które miały rezerwacje  wyjaśniając, z jakich powodów musi ona zostać odwołana.
 
Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze
 
- zapewniali.
 
Dyrektor elbląskiego sanepidu potwierdził, że zakażenie koronawirusem wykryto u jednego z gości.
 
 
Zakażenie wykryto u gościa Hotelu Elbląg. Wszyscy goście, którzy obecnie zameldowani są w Hotelu Elbląg zostali objęci kwarantanną. Takich osób jest ponad 40. Kwarantanna została także nałożona na kilkunastu pracowników obsługi hotelu, którzy mieli kontakt z gościem, w którego wykryto koronawirusa
 
- wyjaśnia Marek Jarosz.
 
Wszystkie osoby, które zostały objęte kwarantanną przez elbląski sanepid zostaną przebadane. - Pierwsze badania osób, które miały kontakt z zakażoną osobą odbędą się jutro - dodał Marek Jarosz. - Zdecydowana większość będzie wykonywana za tydzień, czyli 7 dni po ostatnim potencjalnym kontakcie z osobą zakażoną
 
Sanepid skontaktuje się również z osobami, które zameldowane były w Hotelu Elbląg od 15.07. - Mamy informację o gościach, którzy byli w Hotelu w czasie ostatniego tygodnia. Chodzi o osoby, którym skończył się pobyt i powróciły do swoich miast. To kilkadziesiąt osób. Powiatowe Stacje w ich miejscu zamieszkania będą pełniły nad nimi dozór - przekazał Marek Jarosz.
 
Dyrektor elbląskiego sanepidu apeluje, by goście Hotelu nie zgłaszali się sami.
 
- My do nich docieramy. Mamy pełne listy gości i nikt nie musi się do nas zgłaszać. Prosimy nawet o to, by tego nie robić. Zapewniam, że dotrzemy do każdego gościa
- dodał Marek Jarosz.
 
 
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.