Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Kwietnia, Piątek, Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

MIKOŁAJOWE DYLEMATY

30.11.2018, 12:53:00
MIKOŁAJOWE DYLEMATY

Najważniejsza jest radość dziecka po otrzymaniu prezentu pod choinkę. Aby dziecko było zadowolone trzeba wybrać coś co zajmie jego uwagę. 


Zbliżają się Mikołajki, a potem święta, więc pora kupić prezenty dla najmłodszych. W tym momencie dociera do nas nurtujące pytanie: co kupić? Wybierając prezent świąteczny postawmy na zabawki, którymi dzieci będą chętnie się bawili i które sprawią mu radość. Nie myśl o czymś praktycznym (pościel, kurtka lub buty itp.), bo dzieci nie rozumieją takich najpilniejszych potrzeb - wolą zabawki. Prezent pod choinkę ma cieszyć i wywoływać uśmiech na ich twarzy.

To dzięki zabawie dziecko poznaje świat, uczy się relacji międzyludzkich, rozwija swoją kreatywność, umiejętności poznawcze i społeczne, myślenie logiczne, rozwija się emocjonalnie. Wspólna zabawa to także dobra okazja do budowania więzi między rodzicem a dzieckiem. 

Przeprowadzone badania wykazały, że dzieci (niezależnie od płci) najchętniej bawią się figurkami ze znanych bajek i serii filmowych. Chłopcy uwielbiają samochody, militaria, kolejki. Te ostatnie doceniane są także przez … ich tatusiów. Razem z dzieckiem łączymy wtedy tory, budujemy mosty i jeździmy pociągami wyznaczoną przez siebie trasą. Zabawa kolejką to frajda na kilka godzin. 

Dziewczynki oczekują na sprzęt domowy i domek dla lalek. Lubią bawić się w dom, urządzać pokoiki, odtwarzać role i scenki z życia rodzinnego. Oczywiście i tak najważniejsza dla nich jest lalka. Zabawa lalkami zaspokaja potrzebę dziewczynek wchodzenia w rolę dorosłych, imitowania ich świata, opiekowania się innymi. 

Niezależnie od płci zawsze na topie są:
1. gry planszowe - nie tylko uczą logicznego myślenia, współpracy z innymi, przegrywania i wygrywania, ale są też świetną okazją do zabawy z rodzicami. 
2. klocki - rozwijają wyobraźnię, pomagają ćwiczyć motorykę i dają nieskończone możliwości zabawy
3. puzzle – uczą cierpliwości, spostrzegawczości, a przede wszystkim są uwielbiane przez każde dziecko w dowolnym wieku jak i dorosłych.
 

Mrówka Mak-Chemia ma propozycję dla tych wszystkich, którzy szukają zabawki jako prezentu. W tę sobotę i niedzielę udziela 10-procentowego rabatu na zabawki, puzzle i gry, które nie znajdują się promocyjnej gazetce. Warto skorzystać z takiej okazji.
 

---


Mrówka Mak-Chemia
Elbląg, ul. Panieńska 17/18

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 7:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 19:00 
www.makchemia.pl
www.facebook.com/makchemia

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.