Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

To miało być piłkarskie święto w Elblągu. Olimpia zagra ze Śląskiem Wrocław

26.09.2018, 09:00:00
To miało być piłkarskie święto w Elblągu. Olimpia zagra ze Śląskiem Wrocław

Już dziś - w środę dojdzie do spotkania Olimpii Elbląg ze Śląskiem Wrocław w 1/32 finału Pucharu Polski. To powinno być wielkie piłkarskie święto w Elblągu, ale czy wobec ostatnich wydarzeń w klubie rzeczywiście będzie co świętować?

Olimpia pogrążona jest w kryzysie, z którego musi jak najszybciej się wydostać. 9 porażek w 11 meczach, ostatnie miejsce w tabeli i odejście trenera - to wszystko sprawia, że nastroje w drużynie i wśród kibiców są fatalne. Wciąż trwają gorączkowe poszukiwania nowego trenera, w meczu ze Śląskiem Olimpię mają poprowiadzić asystenci Adama Borosa - Tomasz Wiercioch i Dariusz Kaczmarczyk.

Niezbyt często do Elbląga przyjeźdza drużyna z ekstraklasy. Ostatnim razem było w 2012 kiedy Olimpia była bliska wyeliminowania Korony Kielce, tracąc decydującą o porażce bramkę w ostatniej minucie dogrywki - relację z tego meczu zobacz tutaj. W kolejnych latach Puchar Polski nie był raczej traktowany zbyt poważnie. Olimpia najczęściej odpadała ze słabymi rywalami w początkowych rundach nawet wojewódzkich eliminacji.

Trudno oczekiwać, że Olimpia nawiąże walkę z rywalem z ekstraklasy. Trener gości Tadeusz Pawłowski ogłosił, że bardzo poważnie podchodzi do pucharowego meczu i zamierza zagrać w Elblągu najsilniejszym składem. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 15:00. Taką godzinę narzuciła telewizja Polsat, która przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu na kanale Polsat Sport Extra.
 

Początek meczu Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław w środę 26. września o godz. 15:00 na Stadionie przy Agrykola

 

 

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.