Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Baza firm Baza firm
Biuro Nieruchomości DE FACTO
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

„Giselle” w obsadzie artystów Royal Lviv Ballet - wygraj bilety

05.04.2018, 17:24:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Giselle” w obsadzie artystów Royal Lviv Ballet - wygraj bilety

„Giselle” w obsadzie artystów Royal Lviv Ballet. Gościnnie w roli Księcia Alberta wystąpi solista Canada’s Royal Winnipeg Ballet, Tristan Dobrowney.


Arcydzieło sztuki baletowej u Sewruka w ramach 17. Elbląskiej Wiosny Teatralnej. Jeden z najbardziej romantycznych baletów świata „Giselle ou Les Willis” – choreograficzny i dramaturgiczny majstersztyk, który od 1841 roku stanowi żelazną pozycję w repertuarze najbardziej liczących się zespołów baletowych.

Historia nieszczęśliwej miłości wiejskiej dziewczyny, Giselle i księcia Alberta. Magiczny świat zjaw i duchów, w którym nie zabraknie momentów grozy i wzruszeń. Dwa akty sztuki odnoszą się do dwóch różnych światów – rzeczywistego i fantastycznego. Choreografia obu aktów – zróżnicowana i niezwykle barwna, obfituje w elementy popisowe, z całą wirtuozerią skoków, piruetów i podnoszeń.


Co ciekawe – libretto powstało w ciągu trzech dni. Adolphe Adam przez tydzień pisał muzykę. Jules Perrot i Jean Corallii opracowali choreografię. Efektem jest klasyczny romantyczny balet o miłości, której nie pokona śmierć.

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Giselle”. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 marca, do godziny 18:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 6 marca, po godz. 18.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.