Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Niebezpieczne sytuacje na drogach w Elblągu i DK7 - zobacz filmy

12.03.2018, 10:00:00
Niebezpieczne sytuacje na drogach w Elblągu i DK7 - zobacz filmy

Kontynuujemy nasz cykl artykułów, w którym będziemy pokazywać niebezpieczne sytuacje, które powodują kierowcy oraz piesi. W wyniku takich zachowań jak brawura często dochodzi do wypadków. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu nasze publikacje przyczynią się do zwiększenia świadomości kierowców i poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Dzisiaj prezentujemy kilka niebezpiecznych sytuacji, które miały miejsce na drogach w Elblągu i okolicach oraz na drodze krajowej nr 7.

Pierwsza sytuacja to częsty widok na drodze krajowej nr 7, czyli niepezpieczne wyprzedzania i wymuszenie, zmuszanie do zjechania na pobocze aut jadących z naprzeciwka, w tym autubusu.

Drugi film to sytuacja z ulicy Królewieckiej, kiedy jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo zbyt powolnym parkowaniem.

Trzecia sytuacja to wyprzedzenia na przejściu dla pieszych w okolicy przystanku autobusowego podczas trudnych zimowych warunków atmosferycznych

Czwarty film, to również często spotykana sytuacja czyli wymuszenie pierwszeństwa na rondzie przy ul. Teatralnej i Robotniczej.

Kolejny fragmenty pokazuje pieszego przebiegającego przez jezdnię na czerwonym świetle.

W ostatniej sytuacji jest pokazana ulica Jaśminowa zablokowana zaparkowanowymi po obu stronach jezdni autami i utrudnienie w przejechaniu tą ulicą.

Choć w żadnym z powyższych przypadków nie doszło do kolizji ani wypadku, jednak właśnie takie zachowania jak pokazane na filmach są przyczyną wielu zdarzeń, w których wiele osób odnosi często poważne obrażenia, a niekiedy dochodzi również  wypadków śmiertelnych.

Zachęcamy także naszych czytelników do przesyłania filmów z polskich dróg, na których zarejestrowaliście niebiezpieczne manewry kierowców na polskich drogach. Materiały można przesyłać na adres redakcja@info.elblag.pl.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.