Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W płomieniach w wypadku samochodowym pod Wilczętami zginęło 5 osób. Co było przyczyną tragedii?

25.02.2018, 09:43:00
W płomieniach w wypadku samochodowym pod Wilczętami zginęło 5 osób. Co było przyczyną tragedii?
Foto: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek

W tragicznym wypadku, który miał miejsce dzisiejszej nocy (22 lutego) w okolicach Braniewa, o którym pisaliśmy w porannych wiadomościach, zginęło pięć osób. Według niepotwierdzonych informacji to dwie kobiety i trzech mężczyzn, mieszkańcy gminy Wilczęta i Młynar. - Na razie nie możemy potwierdzić, kto dokładnie znajdował się w tym samochodzie. Odpowiedź na to pytanie przyniesie sekcja zwłok - informuje sierż. sztab. Damian Sorkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło dziś w czwartek (22 lutego) około 2.25 w nocy na drodze powiatowej Wilczęta - Karwiny, w pobliżu miejscowości Wilczęta ( zdjęcia ) Tam osobowy renault megane zjechał na przeciwny pas drogi i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Po wypadku auto stanęło w płomieniach.

Na miejsce wypadku skierowano strażaków-ochotników z OSP Wilczęta oraz pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Na miejscu ratownicy zastali palące się auto osobowe. Podczas gaszenia pożaru wewnątrz auta strażacy natrafili na spalone ciała pięciu osób, które podróżowały pojazdem

- informuje mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają biegli.

- Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była duża prędkość, z która poruszał się samochód i śliska nawierzchnia. To są jednak dopiero wstępna ocena. Dokładne okoliczności wydarzenia zostaną dopiero wyjaśnione. Trwa dochodzenie pod nadzorem prokuratury - dodaj sierż. sztab. Damian Sorkowicz.

W mediach pojawiły się informacje, że samochodem podróżowały dwie kobiety i trzech mężczyzn. Ofiary miały od 19 do 21 lat. Cztery osoby pochodziły z gminy Wilczęta, jedna - z pobliskich Młynar - podaje RMF FM. Tych informacji nie potwierdza braniewska policja, która prowadzi śledztwo.

Wiemy, że pojawiły się takie informacje. Zdarzyło się również kilka telefonów od osób zaniepokojonych nieobecnością bliskich. My musimy jednak mieć stuprocentową pewność, a tej jeszcze nie mamy. Pięć osób spłonęło w samochodzie, ich ciała zostały zabrane na sekcję zwłok

- dodaj sierż. sztab. Damian Sorkowicz.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.