Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Piotr, Malgorzata
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Już 3 marca Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018!

24.02.2018, 11:42:00
Już 3 marca Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018!
Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje Ogólnopolskie Zawody w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018!
 
Historia łyżwiarstwa figurowego w Elblągu sięga 1956 r. Powstała wówczas grupa dziewcząt, która co prawda nie brała udziału w zawodach, ale przygotowywała pokazy z elementami jazdy figurowej na lodzie.  Dopiero oddanie do użytku Lodowiska „Helena” pozwoliło na organizowanie częstszych treningów i rozwijanie umiejętności elblążan w tej dziedzinie sportu.
 
Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ze specjalnością łyżwiarstwo figurowe powstał w roku szkolnym 2005/2006 przy Szkole Podstawowej nr 6. Dwa lata później udało się otworzyć pierwszą klasę o profilu łyżwiarstwo figurowe.
 
Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ma już za sobą organizację zawodów rangi ogólnopolskiej. - W 2010 r. zorganizowaliśmy Puchar Polski Młodzików a w 2013r Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym -  informuje Prezes UKS „Szóstka” Beata Kukowska.
 
Nie dziwi więc fakt, że UKS „Szóstka” podjęła się organizacji tym razem Ogólnopolskich Zawodów w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018!
 
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 marca na Lodowisku Helena. Planujemy udział około 200 łyżwiarzy z całego kraju. Do Elbląga przyjadą zawodnicy między innymi z Oświęcimia, Lublina, Warszawy, Gdańska
– wymienia Beata Kukowska.
 

Zawody będą transmitowane  na żywo na stronie www. http://uks6.elblag.pl
 
 
Zawody „Puchar Elbląga 2018” to wspaniała okazja na wypromowanie elbląskiego klubu i jeżdżących w nim młodych łyżwiarzy, ale przede wszystkim jest to szansa na rozpropagowanie naszego miasta. Występy łyżwiarzy figurowych są zawsze niezwykle spektakularne i przyciągają wielu obserwatorów
 
– zaznacza Beata Kukowska.
 
 
„Puchar Elbląga 2018” w łyżwiarstwie figurowym rozgrywany będzie w ośmiu kategoriach wiekowych z podziałem na solistki i soliści: klasa brązowa, klasa srebrna, klasa złota, klasa novice basic, klasa novice advence I, klasa novice advence II, klasa junior i klasa senior.
 
 
Między innymi przyjedzie do nas obecna Mistrzyni Polski Seniorów Elżbieta Gabryszak z OUKŁ MOLO Osiek Oświęcim
 
– dodaje Beata Kukowska.
 
W „Pucharze Elbląga Amatorów 2018” startować będą zawodnicy uprawiający rekreacyjnie łyżwiarstwo figurowe. – Zawody odbędą się 4 marca. Soliści zaprezentują się w programie artystycznym, a także programie dowolnym. Ta konkurencja zostanie rozegrana w trzech kategoriach: Bronze, Silver, Gold,  Ponadto, kategorie zostaną podzielone na grupy wiekowe: Klasa Child (Bronze, Silver, Gold), Klasa Teeneger(Bronze, Silver, Gold), Klasa YA (Young Adult) (Bronze, Silver, Gold),  Klasa I (Bronze, Silver, Gold) – wymieniała prezes UKS „Szóstki”.
 
Zapraszamy 3-4 marca na Lodowisko Helena. Wstęp wolny!
 
 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.