Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

29 Stycznia, Środa, Franciszek, Zdzislaw, Zenon

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pijany kierowca potrącił kobietę na moście w Rybinie

28.07.2015, 15:31:00
Pijany kierowca potrącił kobietę na moście w Rybinie
Fot. Adrian Sajko

Policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego, gdzie kierujący samochodem potrącił lusterkiem pieszą i odjechał. Na szczęście kobiecie nie stało się nic poważnego, a funkcjonariusze zatrzymali sprawcę wykroczenia kilkanaście minut później. Okazało się, że kierując autem miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Minioną noc spędził w policyjnej celi.

Wczoraj po godzinie 11. 00 na moście w miejscowości Rybina doszło do zdarzenia drogowego, w trakcie którego kierujący autem potrącił lusterkiem pojazdu pieszą 22 – latkę i odjechał. Na miejsce wezwano policjantów i karetkę pogotowia. Okazało się, że kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci ustalili markę i numer rejestracyjny samochodu którym poruszał się sprawca i już po chwili wszystkie patrole poszukiwały opisanego auta.

Kilkanaście minut później na Rondzie Jana Pałwa II w Nowym Dworze Gdańskim policjant i strażnik miejski zatrzymali odpowiadającego opisowi fiata fiorino. Za kierownicą auta siedział 31 – latek  z powiatu wyszkowskiego. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkotestem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził za kratami policyjnej celi.
Śledczy wkrótce przedstawią mu zarzut kierowania w nietrzeźwym stanie.
Grozi za to kara pozbawienia wolności do 2, utrata prawo jazdy i kara finansowa. 31 – latek nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ wu tang clan
  Środa, 29.07

  dajcie go dziada na lawete i do wody z nim

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.