Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Października, Piątek, Urszuli, Celiny, Hilarego

Menu głównezulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Wypadek w Lubieszewie. Kobieta uderzyła autem w drzewo

03.04.2015, 14:08:20
Wypadek w Lubieszewie. Kobieta uderzyła autem w drzewo
fot. nadesłane

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Lubieszewo. Po uderzeniu autem w drzewo do szpitala trafiły dwie mieszkanki powiatu nowodworskiego w wieku 36 – i 14 – lat. Przez blisko dwie godziny ruch drogowy w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 19.00 w miejscowości Lubieszewo. W przydrożne drzewa uderzyła skoda fabia. Kierująca autem 36 – latka i jej 14 – letnia córka trafiły z do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili wstępny przebieg zdarzenia, z którego wynika, że kierujaca autem kobieta jadąc z kierunku Nowego Dworu Gdańskiego z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i pobocze gdzie kolejno samochód uderzył w dwa przydrożne drzewa, po czym odbił się od jednego z nich wypadając do rowu po przeciwnej stronie jezdni. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem 36 – latka w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu przez blisko dwie godziny. Ruch drogowy w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 1

Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.