Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Czerwca, Niedziela, Danuta, Emilia, Jan

Menu główne

Baza firm Baza firm
Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych SYRIUSZ
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Wypadek w Lubieszewie. Kobieta uderzyła autem w drzewo

03.04.2015, 14:08:20 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek w Lubieszewie. Kobieta uderzyła autem w drzewo
fot. nadesłane

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Lubieszewo. Po uderzeniu autem w drzewo do szpitala trafiły dwie mieszkanki powiatu nowodworskiego w wieku 36 – i 14 – lat. Przez blisko dwie godziny ruch drogowy w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 19.00 w miejscowości Lubieszewo. W przydrożne drzewa uderzyła skoda fabia. Kierująca autem 36 – latka i jej 14 – letnia córka trafiły z do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili wstępny przebieg zdarzenia, z którego wynika, że kierujaca autem kobieta jadąc z kierunku Nowego Dworu Gdańskiego z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i pobocze gdzie kolejno samochód uderzył w dwa przydrożne drzewa, po czym odbił się od jednego z nich wypadając do rowu po przeciwnej stronie jezdni. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem 36 – latka w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu przez blisko dwie godziny. Ruch drogowy w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 1Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.