Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek w Tujsku. Jedna osoba ranna

26.03.2015, 18:40:16
Wypadek w Tujsku. Jedna osoba ranna
fot. nadesłane

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia zdrowego, do którego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 502 na wysokości miejscowości Tujsk. W wyniku zderzenia dwóch osobowych aut do szpitala trafił 53 – letni kierujący mazdą. Ruch drogowy w tym miejscu odbywał się wahadłowo.  Mundurowi apelują o ostrożną, zgodną z przepisami i dostosowaną do warunków panujących na trasie jazdę.

Wczoraj przed godziną 12.00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 502 na wysokości miejscowości Tujsk. Na miejsce natychmiast skierowano patrol ruchu drogowego, straż pożarną oraz załogę karetki pogotowia.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu udział wzięły dwa samochody osobowe. Funkcjonariusze ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że najprawdopodobniej w momencie przygotowywania się kierującego mazdą do skrętu w lewo, w tył auta uderzyła jadąca za mazdą toyota corolla, którą podróżowały dwie kobiety. W wyniku uderzenia mazda wpadła do przydrożnego rowu. 53 – letni kierowca z mazdy został przewieziony do szpitala na badania. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że zarówno 53 – latek, jak i 20 – letnia kierująca toyotą byli trzeźwi w chwili zdarzenia. Przez około półtora godziny ruch w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z nowodworskiej jednostki.  Policjanci przypominają kierowcom o zgodnym z przepisami, dostosowanym do warunków panujących na trasie i ostrożnym  uczestnictwie w ruchu drogowym.

 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.