24 Maja, Czwartek, Joanna, Zuzanna, Milena

Menu główne

Baza firm Baza firm
Firma Handlowo-Usługowa TIBOJ

Podstrony / Reklama - banery

Zulawy.com to serwis otwarty na wiele form reklamowych. Oprócz miejsc przygotowanych pod ofertę Państwa firmy, jesteśmy otwarci na umieszczenie reklam w „nietypowych miejscach”. Wszystko zależy od Państwa pomysłu.

Wszystkie reklamy, formy graficzne, banery animowanie, zdjęcia itp. mogą Państwo zamówić w jednym miejscu – nasza oferta jest kompleksowa. Wszystkie prace wykonujemy na miejscu, nie podzlecamy żadnych prac – to jest gwarancją szybkiej realizacji projektu i dobrej ceny.

Niektóre usługi związane z niniejszym serwisem są łączone w promocje z usługami świadczonymi przez wydawcę serwisu – Agencję Reklamową GABO.


  Termin realizacji zamówionej usługi uzależniony od formy przekazania materiałów tekstowych, konieczności wykonania zdjęć, itp. Zwykle wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

Ceny można negocjować w przypadku zamówienia większej kampanii reklamowej, lub w przypadku łączenia usług z usługami serwisów: mierzeja.com, info.elblag.pl, naplazy.pl

Jesteśmy jednym serwisem, który pomaga klientom przy wykonaniu wpisów. Współpraca nie zaczyna i nie kończy się w momencie udostępnienia loginu i hasła.

Zapraszamy do współpracy. Aby zamówić wpis branżowy należy skontaktować się z pracownikiem działu marketingu Agencji Reklamowej GABO – wydawcy serwisu, tel./fax 55 236 19 16 lub 509 607 734, e-mail: reklama@zulawy.com

 

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.