Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zagłosujmy na podwórka NIVEA w Drewnicy, Przebrnie i Nowym Dworze Gdańskim

07.04.2015, 09:00:00
Zagłosujmy na podwórka NIVEA w Drewnicy, Przebrnie i Nowym Dworze Gdańskim

Samorządy z powiatu nowodworskiego przystąpiły do konkursu „Podwórko NIVEA", w którym można wygrać wyjątkowe, rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację zostały wskazane następujące miejsca:

 • Drewnica - ul. Wierzbowa
 • Nowy Dwór Gdański - zbieg ulic 3 Maja, Reja i Drzymały.
 • Przebrno
   

Głosowanie na poszczególne place zabaw już trwa.


„Podwórko NIVEA" odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

To czy podwórka Nivea powstaną właśnie w naszym regionie, zależy tylko od mieszkańców, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40. miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko. W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015r.) wyłonionych zostanie 20. zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

Każdy może raz dziennie zagłosować na wybraną lokalizację, na stronie www.nivea.pl/podworko, w zakładce Twoja Lokalizacja. Aby oddać swój głos można wyszukać lokalizację poprzez użycie wyszukiwarki, wybierając województwo, powiat i gminę, bądź wybrać nasze miasto bezpośrednio z listy zgłoszonych lokalizacji.

Więcej informacji na stronie

Zachęcamy do głosowania na lokalizacje w naszym powiecie!

IR

Oceń tekst:

Ocen: 1

Hello World

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ OPL
  Środa, 08.04

  Fajna sprawa ale fajniejszy będzie przekop i rozwój turystyki żeglarskiej w regionie!!!!

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.