Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Lutego, Sobota, Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii KONCERTY

Wiemy, kto zagra na Eliminacjach do Elbląg Rocks Europa!

09.05.2016, 11:52:19
Wiemy, kto zagra na Eliminacjach do Elbląg Rocks Europa!
fot. nadesłane

Alternatywni elblążanie i elblążanki! 3 czerwca coraz bliżej, czas więc zacząć odliczanie dni do festiwalu Elbląg Rocks Europa! Już teraz przedstawimy Wam zespoły, które zwyciężyły w naszym wewnętrznym głosowaniu i będą miały okazję wystąpić na Eliminacjach podczas Turbinaliów.

Fumez to elbląski zespół grający rock ‘a. Grupę tworzy czterech artystów o zupełnie różnych temperamentach, ale zbliżonym  guście muzycznym i wrażliwości. Czym skutkują ich kompozycyjne zmagania? Utworami przepełnionymi energią! Utwory składu wręcz zachęcają do rzucenia się w szalone pogo!  Czwórka muzyków z Fumez swoją wspólną działalność zaczęła w 2015 roku. Sukces pojawił się prędko, a jednym z najważniejszych osiągnięć było zajęcie pierwszego miejsca w konkursie organizowanym przez Gdańskie Studio "Osso".  Chcecie usłyszeć, jak Fumez poradzi sobie na elbląskiej scenie? Jesteśmy pewni, że chłopaki nie zawiodą Was podczas Elbląg Rocks Europa! Nie dodamy nic więcej – niech się dzieje ogień!

Poznajcie drugą grupę, która wystąpi na naszym festiwalu. Uwaga, przygotujcie uszy na mocne brzmienie! Immortal Dreams to żyrardowski zespół grający hard rock, metal alternatywny oraz nu metal. Musicie przyznać, że jest to ciekawe połączenie. Nie ukrywamy, że nie możemy doczekać się tego, aby usłyszeć jak zabrzmi ono na naszej scenie. Grupa powstała w marcu 2011 roku. Od tamtej pory zespół zaczął zajmować nie jedno wysokie miejsce na różnych festiwalach muzycznych – czasami wręcz niszcząc konkurencję. W skład Immortal Dreams wchodzi pięciu mężczyzn, którzy zaprzedali swoje dusze muzyce. To właśnie ona karze im tworzyć utwory zaskakujące i porywające publiczność. Brzmi intrygująco? Jeśli tak, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na ich występ na festiwalu.

Trzecią kapelą, która wystąpi na scenie Turbinaliów podczas Elbląg Rocks Europa będzie Cerber – zespół pochodzący z Olsztyna. Skład gra muzykę, będącą połączeniem hardcore’u, sludge i alt metalu. Już teraz zapewniamy, że ten niezwykły mix gatunków porwie niejednego słuchacza. Muzyczna wizja artystów z grupy Cerber narodziła się w wilgotnych, zatęchłych i parujących piwnicach Warmii i Mazur. Trzech panów opętanych potrzebą tworzenia własnych, unikatowych kompozycji, to niezwykłe osobowości z ciężkimi, ołowianymi umysłami. Jeśli przekonają was podczas czerwcowych Eliminacji, to Festiwal Elbląg Rocks Europa stanie się dla nich szansą na zdobycie ich pierwszej poważnej nagrody. Czy dacie im tę możliwość? Przekonamy się już 3 czerwca.

Czas na czwarty zespół, który zaprezentuje się podczas naszego alternatywnego wydarzenia! Mindsedge tworzą trzej muzycy, pochodzący z Góry Kalwarii. Grupę założyli w listopadzie 2006 roku. Ich kompozycje to utwory z pogranicza instrumentalnego alternatywnego rock’a, cechujące się ciężkimi, metalowymi riffami, przeplatanymi przez melodyczne i melancholijne solówki. Zespół nie ukrywa, że zależy mu na tym, aby tworzyć coś, co w uszach publiczności zabrzmi oryginalnie. Nic więc dziwnego, że panowie z Mindsege zostali laureatami wielu konkursów. Czy zabłysną na tegorocznym festiwalu Elbląg Rocks Europa? Odpowiedź poznamy już niedługo.

The Duffs to już przedostatnia grupa, którą zagra na elbląskiej scenie. Krakowskie trio to trzech panów, tworzących muzykę post grunge’ową. Dzięki nieustannej chęci rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności, artyści są w stanie wyczarowywać nieprzyzwoicie dobre brzmienie. Chłopaki nie boją się łączyć odważnych alternatywnych dźwięków z klasycznym rockiem, przenosząc słuchaczy w inny wymiar doznań. Działalność składu The Duffs rozpoczęła się 1 lutego 2013 roku. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć jest zwycięstwo w konkursie "Projekt Odkrywka", organizowanego przez Dworek Białoprądnicki w Krakowie w celu promowania nowych i zdolnych zespołów. Wierzymy, że utwory tej grupy spodobają się również elbląskiej publiczności. Pamiętajcie, że widzimy się już niedługo!

Przyszła pora na zapoznanie się z ostatnią kapelą, która zagra na Elbląg Rocks Europa! Kim są panowie z Traffic Junky? To muzycy, którzy dzięki połączeniu klasyki rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami, komponują porywające kawałki. Kapela serwuje muzyczny powrót do czasów hard rocka lat siedemdziesiątych, a jednocześnie można w ich twórczości usłyszeć sporo grunge’u i stoner rocka. Co ciekawe, Traffic Junky to już kolejny zespół na ERE, powstały w Olsztynie – dokładnie 1 marca w 2013 roku. Grupa była doceniana i nagradzana na wielu festiwalach muzycznych, organizowanych na terenie kraju. Nie obyło się bez wyróżnienia dla najlepszego gitarzysty. Czy jest on w stanie zapewnić im zwycięstwo? Przekonamy się 3 czerwca! 
 


Daria Andryszczyk
Stowarzyszenie Elbląg Europa

 


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.