Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Żuławki: śmierć 40-letniego motocyklisty w wypadku

06.05.2016, 09:15:13
Żuławki: śmierć 40-letniego motocyklisty w wypadku
Fot. Adrian Sajko

Nowodworscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Żuławkach. W zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem śmierć poniósł 40-letni kierowca jednośladu. Policjanci apelują do kierowców jednośladów o zachowaniu szczególnej ostrożności, przestrzeganiu dozwolonej prędkości oraz o powstrzymywaniu  się od wykonywania ryzykownych manewrów na drodze.

We wtorek około godz. 18:00  oficer dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Żuławki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechał patrol Policji. Funkcjonariusze zastali tam załogę Straży Pożarnej, która udzielała pomocy przedmedycznej nieprzytomnemu mężczyźnie. Mundurowi ustalili, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe i motocykl. Lekarz  pogotowia ratunkowego przybyły na miejsce stwierdził zgon 40-letniego motocyklisty – mieszkańca powiatu Pruszcz Gdański.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w kierunku drogi krajowej nr 7 jechało dwóch motocyklistów. W Żuławkach obaj rozpoczęli wyprzedzanie kolumny samochodów. Powrócić na swój pas jezdni udało się tylko pierwszemu z nich. Drugi, nie mając miejsca na dokończenie wyprzedzania najechał na tył jadącego w tym samym kierunku osobowego Mercedesa. W wyniku zderzenia przewrócił się na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżający z przeciwka samochód m-ki Mercedes. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora,  który zdecydował o przewiezieniu zwłok do prosektorium i przeprowadzeniu sekcji. Pojazdy zabezpieczono na parkingu policyjnym.

Nowodworscy śledczy pracują nad szczegółowym wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego wypadku.
 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.