Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek w Kazimierzowie. Cztery osoby w szpitalu. W akcji śmigłowiec LPR

22.07.2016, 10:19:59
Wypadek w Kazimierzowie. Cztery osoby w szpitalu. W akcji śmigłowiec LPR
fot. Witold Sadowski

Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś (21 lipca) przed godz. 19.30 w Kazimierzowie. Na skrzyżowaniu "siódemki" z drogą Jegłownik-Marzęcino zderzyły się pojazd ciężarowy i dwa osobowe. Cztery osoby zostały przetransportowane do elbląskich szpitali. W akcji ratowniczej brała udział załoga śmigłowca LPR. Droga nr 7 w miejscu zdarzenia na czas pracy służb ratunkowych i policji została całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały niecałe dwie godziny.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 37-letnia kierująca citroenem jechała drogą od strony Bielnika Drugiego i skręcała w lewo, na "siódemkę", w kierunku Elbląga. W czasie wykonywania tego manewru wymusiła ona pierwszeństwo przejazdu na jadącym w stronę Gdańska pojeździe ciężarowym daf z naczepą, którym kierował 60-letni mężczyzna. Ciężarówka uderzyła w citroena, a ten następnie wpadł na stojącego na skrzyżowaniu nissana, którego 27-letnia kierująca oczekiwała na możliwość włączenia się do ruchu od strony miejscowości Adamowo-Osiedle w kierunku Gdańska.

 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Oprócz policjantów, strażaków i dwóch załóg ambulansów ZRM w akcji ratowniczej brał udział śmigłowiec LPR. Do szpitali trafiła czteroosobowa rodzina, która podróżowała citroenem: 34-letnia kierująca, jej 45-letni mąż oraz 3-letnia córka i 17-letni syn, którego strażacy musieli wydostać z pojazdu z pomocą narzędzi hydraulicznych.

 

Ruch na drodze nr 7 początkowo był całkowicie zablokowany, następnie dla jadących w kierunku Gdańska utworzono objazd przez Bielnik Drugi. Utrudnienia na "siódemce" trwały prawie dwie godziny. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Witold Sadowski


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Wypadek w Kazimierzowie. Cztery osoby w szpitalu. W akcji śmigłowiec LPR ( zdjęć 40 )
Dodano: 2016-07-22 | fot. Witold Sadowski

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.