Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Grudnia, Czwartek, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Rybina: Pijany 24-letni kierowca wjechał w motorowerzystę

18.08.2015, 11:37:09
Rybina: Pijany 24-letni kierowca wjechał w motorowerzystę
fot. KPP Nowy Dwór Gdański

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał 24 – latek, którego policjanci zatrzymali w związku z nocnym wypadkiem drogowym w  miejscowości Rybina. Kierując samochodem w tym stanie  mężczyzna uderzył w motorowerzystę. Policjanci przejeżdżający tą drogą- jako pierwsi udzielili pomocy poszkodowanemu i zatrzymali kierowcę audi. Motorowerzysta z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego czoło dziś kwadrans po północy w miejscowości Rybina.
Na drodze wojewódzkiej nr 502 samochód osobowy uderzył w podróżującego motorowerem 24 – latka. Jako pierwsi pomocy poszkodowanemu udzielili policjanci, którzy przejeżdżając tą droga najechali na zdarzenie i zaalarmowali pozostałe służby ratownicze. Kilka chwil później motorowerzysta z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że jadące w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w zmierzające w kierunku Stegny motorowerzystę.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującego audi 24 – latka z powiatu nowodworskiego.  Okazało się, że w trakcie zdarzenia mężczyzna miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu i wcale nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi doprowadzili go do policyjnej jednostki i minioną noc spędził za kratami policyjnej celi.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.