Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

19-latek, który spowodował wypadek w Popowie stracił prawo jazdy

05.08.2015, 13:09:59
19-latek, który spowodował wypadek w Popowie stracił prawo jazdy
fot. zulawy.com

W niedzielę wieczorem około godz. 18.00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 502. Funkcjonariusze, którzy  przybyli na miejsce potwierdzili, że na wysokości miejscowości Popowo doszło do zderzenia trzech aut 

Pracująca na miejscu grupa dochodzeniowo – śledcza ustaliła, że 19- latek mieszkaniec Tczewa kierujący fordem mondeo jadąc ze Stegny w Kierunku Nowego Dworu Gdańskiego droga nr 502 nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył wv turan kierowanego przez 25-latka z Lidzbarka Warmińskiego, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadącego zabytkowego citroena. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił  kierujący citroenem 72-letni obywatel Francji  z urazami kończyn, oraz pasażerka tego auta 54-letnia obywatelka Włoch z urazami kończyn i głowy. Kierujący turana oraz sam sprawca trzeźwi, bez większych obrażeń. 

Na czas wykonywanych czynności z udziałem technika kryminalistyki policjanci zorganizowali objazdy dla podróżujących w kierunku Gdańska i Warszawy. 19-latkowi zatrzymano już  prawo jazdy a nowodworscy policjanci wyjaśniają dalsze okoliczności tego zdarzenia.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Wypadek w Popowie ( zdjęć 12 )
Dodano: 2015-08-02 | fot. zulawy.com

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ Tommy
  Piątek, 07.08

  życzę powodzenia w naprawie tego citroena na oryginalnych częściach ;)

 2. 2
  0
  ~ ffff
  Czwartek, 06.08

  TOURANA* a nie TURANA, ja ***ziele jak jest sie w pracy i pisze artykuł to przynajmniej dobrze to napiszcie bez błędów bo normalnie wstyd

 3. 3
  +2
  ~
  Środa, 05.08

  Jaki bezsens, teraz za wszystko zabierają prawo jazdy?? Wypadek = utrata uprawnień?? Chory złodziejski kraj. Wypadki są i będą zawsze nie ma kraju w którym by nie dochodziło do wypadków.

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.