Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Ostaszewie. Zginął 82-letni mężczyzna

20.07.2015, 08:32:30
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Ostaszewie. Zginął 82-letni mężczyzna

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w czwartek na drodze pomiędzy Ostaszewem i Gniazdowem. W zdarzeniu uczestniczył kierujący samochodem osobowym 89 – latek  i 81 – letni rowerzysta, który poniósł śmierć na miejscu. Sprawę prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

W czwartek przed godziną 12.00 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Ostaszewo i Gniazdowo. Na miejscu już po chwili pracowali policjanci i załoga karetki pogotowia. Okazało się, że w zdarzeniu uczestniczył rowerzysta i kierujący samochodem osobowym. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 81 – letniego rowerzysty.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że zarówno rowerzysta jak i samochód jechały w tym samym kierunku. Kierujący autem 89 – latek najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i uderzył przodem samochodu w poprzedzającego go rowerzystę. W wyniku tego 82 – letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Policjanci jeszcze wczoraj przedstawili wstępne zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym 89 – latkowi. Grozi za to kara pozbawienia wolności na okres od 6 miesięcy do 8 lat.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.