Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Baza firm Baza firm
PPHU Drewlux s.c.
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Ostaszewie. Zginął 82-letni mężczyzna

20.07.2015, 08:32:30 Rozmiar tekstu: A A A
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Ostaszewie. Zginął 82-letni mężczyzna

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w czwartek na drodze pomiędzy Ostaszewem i Gniazdowem. W zdarzeniu uczestniczył kierujący samochodem osobowym 89 – latek  i 81 – letni rowerzysta, który poniósł śmierć na miejscu. Sprawę prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.

W czwartek przed godziną 12.00 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Ostaszewo i Gniazdowo. Na miejscu już po chwili pracowali policjanci i załoga karetki pogotowia. Okazało się, że w zdarzeniu uczestniczył rowerzysta i kierujący samochodem osobowym. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 81 – letniego rowerzysty.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że zarówno rowerzysta jak i samochód jechały w tym samym kierunku. Kierujący autem 89 – latek najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i uderzył przodem samochodu w poprzedzającego go rowerzystę. W wyniku tego 82 – letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Policjanci jeszcze wczoraj przedstawili wstępne zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym 89 – latkowi. Grozi za to kara pozbawienia wolności na okres od 6 miesięcy do 8 lat.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.