Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

POWIAT ELBLĄSKI SPRZEDAJE ATRAKCYJNE TERENY INWESTYCYJNE

18.01.2017, 12:23:00
POWIAT ELBLĄSKI SPRZEDAJE ATRAKCYJNE TERENY INWESTYCYJNE

Powiat Elbląski zachęca do zainwestowania w nieruchomość położoną w miejscowości Pólko na terenie gminy Pasłęk o powierzchni około 48 hektarów. Jest ona dogodnie zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S7 z Warszawy do Gdańska oraz w niewielkiej odległości od bocznicy kolejowej w Pasłęku.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie nieruchomości mogą być usytuowane wszelkie zakłady produkcyjne i usługowe, co stwarza duże możliwości dla rozwoju współczesnego biznesu.

W odległości kilkunastu minut jazdy samochodem znajduje się miasto Elbląg - siedziba wielu instytucji, uczelni wyższych, Parku Technologicznego i portu morskiego, przed którą w związku z planowaną inwestycją przekopania Mierzei Wiślanej otwierają się wielkie możliwości rozwojowe. 70 km od działki zlokalizowany jest Gdański Port Lotniczy.

Nie bez znaczenia pozostają także lokalne zasoby ludzkie o dużym potencjale, zapewniające konkurencyjne warunki rynkowe. Przyjazna polityka władz samorządowych zapewni wsparcie na każdym etapie inwestycji. 
Dlatego też wszystkich gorąco namawiamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i zainwestowania na terenie powiatu elbląskiego.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.