Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Alina, Aneta, Justyna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Na Żuławach alarm przeciwpowodziowy. Wysoki poziom wody w rzekach i na Zalewie Wiślanym

05.01.2017, 11:19:08
Na Żuławach alarm przeciwpowodziowy. Wysoki poziom wody w rzekach i na Zalewie Wiślanym
fot. Igor Rudziński

Z powodu silnego północnego wiaru trudna sytuacja od wczorajszej nocy panuje także na Żuławach. Stan wody w miejscowych rzekach (Szkarpawa, Tuga, Wisła Królewiecka) oraz na Zalewie Wiślanym przekroczył stany alarmowe o kilkadziesiąt centymetrów. Starosta nowodworski ogłosił alarm przeciwpowodziowy.

Strażacy całą noc walczyli z żywiołem. Zalana została marina w Sztutowie i port w Kątach Rybackich. Tam ustawiono rękawy przeciwpowodziowe, aby woda nie przedostała się na drogę wojewódzką.  Doszło do wielu podtopień budynków leżących najbliżej rzek. Akcja mające zapobiec powodzi prowadzone są także w Krynicy Morskiej i Nowym Dworze Gdańskim.

Na Bałtyku szaleje sztorm, wiele zejść na plaże zostało uszkodzonych. Sytuacja nadal jest trudna, ciągle wieje silny wiatr, ale od klilku godzin stan wód nie wzrasta.

IR

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

Hello World

Galeria / Alarm przeciwpowodziowy na Żuławach ( zdjęć 40 )
Dodano: 2017-01-05 | fot.Igor Rudziński

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.