Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Cyberbezpieczny Samorząd

06.07.2024, 15:26:00
Cyberbezpieczny Samorząd

Gmina Miasto Elbląg otrzymała dofinansowanie w wysokości 798 060,38 zł na realizację projektu „Cyberbezpieczny Elbląg”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy w latach 2021–2027.

 

 

Projekt jest realizowany w wyniku naboru przeprowadzonego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w partnerstwie z NASK – Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy.

 

 

Głównym celem projektu pn. „Cyberbezpieczny Elbląg” jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Miasto Elbląg poprzez wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych.

 

 

Zakres rzeczowy w ramach przedmiotowego projektu obejmuje cztery zadania w następujących obszarach:

 


Obszar organizacyjny: opracowanie, wdrożenie i certyfikacja Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 w Gminie Miasto Elbląg; 

 

 

Obszar kompetencyjny: szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla wybranych 30 przedstawicieli kadry JST oraz specjalistyczne szkolenia dla 3 pracowników IT Gminy Miasto Elbląg;

 

 

Obszar techniczny: zakup usług wsparcia realizowanych przez zewnętrznych ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, wykonanie testów architektury cyberbezpieczeństwa systemu teleinformatycznego Miejskiej Sieci Szerokopasmowej oraz opracowanie rekomendacji wzmocnienia zabezpieczeń i Security Baseline;

 

 

Obszar techniczny: zakup i wdrożenie systemu zaawansowanej ochrony.

 

 

Wartość całego projektu: 849 000,10 zł
Dotacja: 798 060,38 zł (łącznie 94%, w tym UE-78,02%; BP-15,98%)

 

 


Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.