Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Maja, Czwartek, Iwona, Michal, Dezyriusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pasłęk: Dostał mandat na kwotę 5 tysięcy złotych

20.04.2024, 17:08:00
 Pasłęk: Dostał mandat na kwotę 5 tysięcy złotych

Pewien 45-latek zatrzymany do kontroli w jednej z podpasłęckich miejscowości został ukarany dość wysokim mandatem, bo w wysokości  aż 5000 złotych. Mężczyzna otrzymał także 15 punktów karnych. Mimo mandatu jego sprawa trafi do sądu, gdyż nie posiadał on uprawnień do kierowania ciągnikiem z przyczepą.

 


Cała sytuacja swój początek miała wczoraj (18.04) przed godziną 9.00 przy ul. Polnej w Pasłęku. Przechodnie zaalarmowali policję o mężczyźnie, brawurowo kierującym ciągnikiem rolniczym z przyczepą, który przejeżdżając przez przejście dla pieszych o mało nie potrącił dziecka. Nie mogąc wyhamować zespołem, ominął przejście po lewej stronie wysepki dla pieszych. Gdy kilka kilometrów dalej policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli, okazało się że 45-latek nie posiada uprawnień do kierowania takim zespołem pojazdów.


Za popełnione wykroczenie stworzenia zagrożenia został rozliczony mandatem w wysokości 5000 złotych oraz 15 punktami karnymi. Do sądu trafił wniosek o ukaranie za kierowanie bez uprawnień.

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.