Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Maja, Czwartek, Iwona, Michal, Dezyriusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W poniedziałek derby. Olimpia podejmuje Stomil Olsztyn

20.04.2024, 16:07:00
W poniedziałek derby. Olimpia podejmuje Stomil Olsztyn

Derbowy mecz w poniedziałek. Olimpia Elbląg zagra u siebie ze Stomilem Olsztyn i będzie to pojedynek wyjątkowo ważny. Gra toczy się także o utrzymanie. Oba zespoły walczą o pozostanie w drugiej lidze. W lepszej sytuacji jest drużyna elblążan, ale trudno wytypować faworyta tego spotkania.

 

Nasi piłkarze znajdują się na 13 miejscu w tabeli. Olimpia zdobyła 34 punkty i ma jeden przewagi nad czerwoną strefą. W niej znajduje się Stomil Olsztyn, który wywalczył ich 29 oraz do bezpiecznej pozycji traci 4 punkty. To pokazuje, że starcie wojewódzkich ekip może mieć ogromny wpływ na końcowe rozstrzygnięcia trwającego sezonu.

 

Stomil znajduje się na przedostatniej lokacie. Przyjezdni w tegorocznych 9 występach zdobyli 6 punktów, pokonując tylko Hutnika Kraków. W większości wiosennych meczów nie zdobył gola. Ekipę prowadzi trener Grzegorz Lech, ale jest to już czwarty szkoleniowiec tego zespołu w aktualnej kampanii. W minionej kolejce goście przegrali na swoim stadionie z Polonią Bytom 0:1.

 

Olimpia w tym roku także punktuje na słabym poziomie. Ekipa gospodarzy zdobyła 8 punktów w 10 spotkaniach. W szczególności widać było rezerwy w grze obronnej oraz w ataku. Nad poprawą tych aspektów pracuje już nowy trener. Sebastian Letniowski objął drużynę przed wyjazdowym pojedynkiem ze Stalą Stalowa Wola. W delegacji udało się bezbramkowo zremisować, co przełamało serię trzech porażek z rzędu. Poprawiły się więc humory. Na mecz zapraszamy w poniedziałek, 22 kwietnia, o godzinie 18:15, a transmisja odbędzie się na stronie TVP Sport.

 

 

 

M

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.