Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Maja, Czwartek, Iwona, Michal, Dezyriusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Do niedzieli 21 kwietnia do godz. 21:00 trwa CISZA WYBORCZA!

20.04.2024, 00:01:00
Do niedzieli 21 kwietnia do godz. 21:00 trwa CISZA WYBORCZA!

Dokładnie o godzinie 24:00 z piątku na sobotę zakończyła się kampania wyborcza, a jednocześnie rozpoczęła się cisza wyborcza, która potrwa do końca głosowania, czyli do niedzieli 21 kwietnia, do godziny 21:00 (jeśli żadna z Obwodowych Komisji Wyborczych nie przedłuży głosowania).

 Zgodnie z kodeksem wyborczym w czasie ciszy wyborczej zabronione jest prowadzenie jakiejkolwiek agitacji, czy publikowania sondaży wyborczych. Za złamanie ciszy wyborczej grożą wysokie grzywny - media za publikację sondażu mogą zostać ukarane karą finansową od 500 tysięcy złotych do 1 miliona złotych.  

 

 

 

WAŻNE: W czasie ciszy wyborczej nie wolno organizować wystąpień, agitować, rozklejać plakatów, nadawać audycji radiowych i telewizyjnych z udziałem kandydatów ani publikować sondaży, czy tzw. orientacyjnych wyników. Cisza dotyczy też internetu. Zakazane jest wyrażanie poparcia czy pisanie politycznych komentarzy. Cisza wyborcza trwa do godz. 21.00, ale Państwowa Komisja Wyborcza może jednak zdecydować się na jej przedłużenie.Karę finansową do 5 tysięcy złotych mogą otrzymać osoby łamiące ciszę wyborczą poprzez czynną agitację na rzecz danego komitetu bądź kandydata. Dotyczy to także portali internetowych, które przez Państwową Komisję Wyborczą traktowane są jak prasa. Cisza wyborcza zakończy się w niedzielę o godz. 21.00 - w momencie zamknięcia lokali wyborczych. Wtedy dopiero będzie możliwe podawanie w mediach nieoficjalnych wyników wyborów.

Cisza wyborcza obowiązuje także w Dzienniku Internetowym info.elblag.pl. Od północy z piątku na sobotę, nie publikujemy żadnych materiałów wyborczych. Usuwane będą też komentarze o takim charakterze, jak również te o wydźwięku agitacyjnym lub nie będzie można ich dodawać.

Prosimy naszych czytelników o zrozumienie.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.