Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Leon, Ludmila, Eustachy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Ponad 500 pojazdów bierze udział w elbląskim proteście rolników i przewoźników!

09.02.2024, 12:35:00
Ponad 500 pojazdów bierze udział w elbląskim proteście rolników i przewoźników!
fot. Agnieszka Klatt

Do godz. 15.00 ma potrwać protest protest rolników i przewoźników, którzy sprzeciwiają się wprowadzaniu Zielonego Ładu i napływowi towarów z Ukrainy. Bierze w nim udział ponad 500 pojazdów.
 

 


Rozpoczęcie protestu zaplanowane było na godz. 10.00. Jednak pojazdów z każdą chwilą przybywało, dlatego organizatorzy postanowili wstrzymać się z wyjazdem do godz. 10.50.
 

 

Zakładano, że w wydarzeniu udział weźmie ok. 300 pojazdów. Ostatecznie jest ich ponad 500. Protestujący ruszyli z ulicy Żuławskiej w kierunku Rycerskiej.
 

 

 

Na ulicy Rycerskiej, w kierunku ulicy Pocztowej, są utrudnienia w ruchu. Policjanci ręcznie kierują ruchem. Przypominamy o stosowaniu się do poleceń kierujących ruchem

 

 

– apeluje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
 

 

Trasa protestu przebiegać będzie ul. Warszawską w stronę Ronda Leer, następnie do Ronda Bitwy Warszawskiej, dalej Aleją Wyszyńskiego, ulicami Rycerską, Pocztową, Browarną do Ronda NSZZ Solidarność. Tutaj nastąpi ok. 20-minutowy postój.
 Następnie uczestnicy zgromadzenia przejadą ul. Brzeską, Płk. Dąbka, 12 Lutego do skrzyżowania ulic: 12-Lutego- Grota Roweckiego – Armii Krajowej, gdzie nastąpi kolejny - ok. godzinny postój. Po nim protestujący przejadą ul. Hetmańską, Al. Tysiąclecia, Al. Grunwaldzką – do Ronda Bitwy pod Grunwaldem, gdzie zawrócą i ulicami: Al. Grunwaldzką, Tysiąclecia, Wyszyńskiego i Warszawską wracać będą do ulicy Żuławskiej.

 

 


 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.