Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trwa protest rolników na ulicach Elbląga. Będą utrudnienia w ruchu

09.02.2024, 11:14:00
Trwa protest rolników na ulicach Elbląga. Będą utrudnienia w ruchu
fot. Agnieszka Klatt

Na ulicach Elbląga trwa protest rolników, którzy sprzeciwiają się wprowadzaniu Zielonego Ładu i napływowi towarów z Ukrainy. Utrudnienia w ruchu potrwają do godziny 15.00. Podobne manifestacje odbywają się w całej Polsce.

 

 

 

Protest miał rozpocząć się o godz. 10.00 na ul. Żuławskiej. Jest jednak opóźnienie. Rolników wciąż przybywa.
 

 

Trasa protestu: ul. Warszawską w stronę Ronda Leer, następnie do Ronda Bitwy Warszawskiej, dalej Aleją Wyszyńskiego, ulicami Rycerską, Pocztową, Browarną do Ronda NSZZ Solidarność. Tutaj nastąpi ok. 20-minutowy postój.

 

Następnie uczestnicy zgromadzenia przejadą ul. Brzeską, Płk. Dąbka, 12 Lutego do skrzyżowania ulic: 12-Lutego- Grota Roweckiego – Armii Krajowej, gdzie nastąpi kolejny - ok. godzinny postój. Po nim protestujący przejadą ul. Hetmańską, Al. Tysiąclecia, Al. Grunwaldzką – do Ronda Bitwy pod Grunwaldem, gdzie zawrócą i ulicami: Al. Grunwaldzką, Tysiąclecia, Wyszyńskiego i Warszawską wracać będą do ulicy Żuławskiej.

 

Cała akcja ma potrwać do godziny 15..00. Zgodnie ze zgłoszeniem, w piątkowym zgromadzeniu udział weźmie ok. 300 pojazdów (traktory, auta osobowe, auta ciężarowe).

 

 

 

Manifestacja rolników na ulicach Elbląga spowoduje utrudnienia w ruchu. W czasie zgromadzenia na wskazanych ulicach nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów bądź czasowe zamknięcia.

Policja wyznaczać będzie alternatywne trasy dojazdu. Na trasie przejazdu protestujących wyłączona jest sygnalizacja świetlna. Komunikacja tramwajowa funkcjonuje bez zmian. W komunikacji autobusowej możliwe są opóźnienia bądź zmiany tras kursowania autobusów, zgodnie z wyznaczonymi przez policję objazdami.

 

 


Więcej informacji na temat akcji rolników opublikujemy wkrótce.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.