Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W wypadku pod Milejewem zginęła 17-latka. Sprawca zostanie skazany na 5 lat więzienia?

08.02.2024, 18:00:00
W wypadku pod Milejewem zginęła 17-latka. Sprawca zostanie skazany na 5 lat więzienia?

Pod Milejewem doszło w ubiegłym roku do wypadku, w którym śmierć poniosła 17-latka. Czy 18-letni sprawca zostanie skazany na 5 lat więzienia?Do zdarzenia doszło 14 października ubr. Na drodze z Milejewa do Ogrodnik. Kierujący hondą był pod wpływem amfetaminy, nie posiadał prawa jazdy, a samochód nie miał aktualnych badań technicznych.

 


Poza kierującym w samochodzie znajdowały się jeszcze 4 osoby. 18-latek zjechał z drogi, wjechał w drzewa, dachował zatrzymując się na drugiej stronie jezdni. W zdarzeniu śmierć poniosła 17-latka. Pozostali pasażerowie, którzy byli w wieku 22-26 lat, trafili do szpitala.Najpierw Prokuratura postawiła 18-latkowi trzy zarzuty: bycia pod wpływem substancji psychotropowych, posiadania środków psychotropowych oraz udzielenia środków psychotropowych. W toku postępowania zdecydowano o postawieniu jeszcze jednego zarzutu.

 

 

Sprawcy uzupełniono zarzuty. W tej chwili rozszerzono mu zarzuty o czyn z artykułu 177 paragraf 2 Kodeksu Karnego, to jest o spowodowaniu wypadku ze skutkiem śmiertelnym

 

 

- mówi prokurator Grażyna Jewusiak.Mężczyzna przebywał na wolności do 17 stycznia br.
 

 

Wraz z postawieniem zarzutu spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym zastosowano wobec mężczyzny tymczasowej aresztowanie. Na razie pozostanie w nim trzy miesiące

 

 

- informuje prokurator Grażyna Jewusiak.

 


Sprawcy grozi od 5 do 20 lat pozbawienia wolności.
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.