Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W Elblągu odbędzie się „spotkanie wolnych Polaków”. Poznamy kandydata PiS na urząd Prezydenta?

03.02.2024, 21:00:00
 W Elblągu odbędzie się „spotkanie wolnych Polaków”. Poznamy kandydata PiS na urząd Prezydenta?

Jutro (4 lutego) odbędzie się „spotkanie wolnych Polaków”. Poseł Andrzej Śliwka zaprasza do Hotelu Focus, na godz. 17.00 i zapowiada: „Będą niespodzianki”. W wydarzeniu uczestniczyć będą także posłowie Jacek Ozdoba i Marcin Przydacz.
 

 


„Spotkania wolnych Polaków” to kontynuacja protestu, który odbył się 11 stycznia w Warszawie. Politycy Prawa i Sprawiedliwości od zeszłego tygodnia organizują otwarte spotkania w różnych miastach. Jutro odbędzie się ono w Elblągu.

 


O godz. 17.00, w Hotelu Focus (ul. Stary Rynek), będzie można spotkać się z posłami Andrzejem Śliwką, Jackiem Ozdobą i Marcinem Przydaczem.

 


Na portalu społecznościowym facebook Andrzej Śliwka zapowiedział niespodzianki. Nie wykluczone, że podczas jutrzejszego spotkania zostanie ogłoszony kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Elbląga. Nieoficjalnie mówi się, że może nim zostać Andrzej Śliwka.

 Tydzień temu (24.01.) podczas konferencji prasowej Andrzej Śliwka został zapytany o to, kto zostanie kandydatem PiS na urząd Prezydenta Elbląga? - Ta decyzja jeszcze przed nami – zapewniał wówczas. - Mamy wielu znakomitych kandydatów. Prawo i Sprawiedliwość podejmuje taką decyzję na bazie rozmów. Wiem, że pojawia się wiele plotek, wiele informacji, ale jeszcze poczekajmy.

 Komitety wyborcze można rejestrować do 12 lutego. Kandydatów natomiast można zgłaszać do 4 marca. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.