Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Rozpocznij swoją przygodę z łyżwami

16.11.2023, 15:29:00
Rozpocznij swoją przygodę z łyżwami
Fot. MOSiR

Na naukę nigdy nie jest za późno! Udowadniamy to na zajęciach z nauki jazdy na łyżwach dla młodzieży (12+) i dorosłych. Macie szansę postawić swoje pierwsze kroki na lodzie pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Spotykamy się na Lodowisku Helena w każdy czwartek.

 

 

 

Zajęcia charakteryzują się kameralną grupą, co powoduje niemalże indywidualne podejście. Skierowane są zarówno do osób początkujących i średniozaawansowanych. Nauka od podstaw polega na oswojeniu się z lodem, postawieniu pierwszych kroków, poznaniu techniki ruchu, opanowaniu równowagi i hamowania. Osoby, które posiadają podstawowe umiejętności będą miały szansę udoskonalić swoją jazdę, nauczyć się jeżdżenia do tyłu lub spróbować wykonać podstawowe obroty.

 

 


A może jest to doskonała okazja na rodzinną naukę i miłe spędzenie czasu? Przyjdźcie wraz ze swoimi dziećmi (nastolatkami) i dzielcie wspólnie zamiłowanie do nowej pasji. Zajęcia prowadzone są w specjalnie oddzielonej strefie, która zmniejsza ryzyko niebezpiecznych sytuacji i zapewnia komfort uczestnikom. Będzie również możliwość skorzystania z przyrządów wspomagających, czyli naszych, dobrze już wszystkim znanym, pingwinkom.

 

 

 

Na zajęcia czwartkowe zapraszamy młodzież powyżej 12 roku życia i dorosłych. Koszt pojedynczych zajęć wynosi 16 zł i 14 zł z Kartą Dużej Rodziny.

Dodatkowo w każdy wtorek, o godzinie 18:00, na nauce jazdy na łyżwach spotykamy się z młodszymi dziećmi do 12 lat. 

Oprócz tego zapraszamy również na standardowe ślizgawki:

– wtorek, czwartek, piątek – 18:00 i 19:00

– soboty i niedziele – 12:20, 13:25, 14:35, 15:40 i 16:50

Na obiekcie Klub Sportowy Orzeł prowadzi wypożyczalnie łyżew w cenie 10 zł za parę.

Więcej aktywności znajdziesz na stronie www.mosir.elblag.eu

 

 

 

MOSiR Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.