Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elblążanin Grzegorz Adamowicz został zastępcą Dudy

16.11.2023, 17:29:00
Elblążanin Grzegorz Adamowicz został zastępcą Dudy
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Podczas dzisiejszego (15.11.) posiedzenia Komisji Krajowej NSZZ Solidarność wybrano nowy skład Prezydium. Elblążanin Grzegorz Adamowicz, przewodniczącego Zarządu Regionu Elbląskiego, został zastępcą przewodniczącego Komisji Piotra Dudy.54-letni Grzegorz Adamowicz pracuje w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Z ramienia pracowników zasiada w Radzie Nadzorczej tej spółki. Od 2018 roku jest przewodniczącym Zarządu Regonu Elbląskiego Solidarności.


Jak informuje tysol.pl po 13 latach działalności jako wiceprzewodniczący Związku z Prezydium odchodzą Tadeusz Majchrowicz odpowiedzialny za struktury terenowe, Henryk Nakonieczny odpowiedzialny za dialog społeczny i negocjacje, Ewa Zydorek sekretarz Komisji Krajowej i Bogdan Kubiak odpowiedzialny za struktury branżowe.W związku z tym działacze NSZZ Solidarność musieli wybrać nowy skład Prezydium. Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność", a jednocześnie przewodniczący Prezydium, Piotr Duda zawnioskował o poparcie czterech kandydatów do nowego Prezydium. Wśród nich był elblążanin Grzegorz Adamowicz. Uzyskał on wsparcie wszystkich głosujących (87 na 87 ważnych głosów).


Nowa kadencja potrwa pięć lat.

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.