Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragiczne w skutkach pożary m.in. w Elblągu. W sumie trzy osoby straciły życie

11.11.2023, 11:00:00
Tragiczne w skutkach pożary m.in. w Elblągu. W sumie trzy osoby straciły życie

Tragiczne w skutkach pożary pod Olsztynkiem, w Elblągu i Lidzbarku Warmińskim. 8 listopada doszło do trzech pożarów budynków, w których trzy osoby straciły życie.

 

 

Do pierwszego pożaru doszło kilkanaście minut przed godziną 18:00, w miejscowości Zezuty – pow. olsztyński. Palił się budynek jednorodzinny. Do akcji gaśniczej wyjechały samochody ratowniczo-gaśnicze z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie oraz z okolicznych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

Gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia pożar był w stanie rozwiniętym. Ogień obejmował cały dach oraz wnętrze budynku. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że przed przybyciem straży pożarnej z budynku ewakuowali mężczyznę. Poszkodowany nie dawał oznak życia. Przybyły na miejsce akcji zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon 60-letniego mężczyzny. Pożar ugaszono, podając wodę z czterech wężowych linii gaśniczych.

 


Kolejny pożar miał miejsce kwadrans po godzinie dziewiętnastej w Elblągu przy ul. Kolejowej. Paliła się altana na terenie ogródków działkowych. Podczas akcji gaśniczej strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Elblągu odnaleźli we wnętrzu budynku zwęglone ciało mężczyzny. Pożar ugaszono przy pomocy dwóch wężowych linii gaśniczych.

 


Do trzeciego, tragicznego w skutkach pożaru doszło nad ranem w Lidzbarku Warmińskim. O godzinie 5:28 strażacy z lidzbarskiej Komendy Powiatowej PSP zostali zadysponowani na ul. Kasprowicza, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem paliło się jedno z mieszkań. Podczas akcji gaśniczej w mieszkaniu strażacy odnaleźli ciało mężczyzny.        


Opracowanie: st. kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: st. kpt. Kamil Kulas 

 


Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.